• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Automonteur uit Paramaribo geeft toe: ‘Het enige waar ik goed in ben is mensen oplichten’

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
21 februari 2024 22:00
in Suriname
Automonteur

Een automonteur uit Paramaribo die op sociale media herhaaldelijk wordt beschuldigd van oplichting, heeft tijdens een ondervraging een verrassende bekentenis afgelegd.

De man gaf na zeer doordringende vragen van een redacteur van GFC Nieuws eerlijk toe dat hij eigenlijk geen bekwaam monteur is en weinig kennis heeft van auto’s repareren.

Tot verbijstering bekende hij op een gegeven moment na een aantal strikvragen dat hij eigenlijk maar goed is in één ding: het misleiden van mensen.

Deze schokkende bekentenis werpt nieuw licht op de langdurige beschuldigingen van oplichting die de ‘monteur’ achtervolgen.

Vorige week trok hij ook de aandacht nadat een klant hem beschuldigde van het in rekening brengen van SRD 3700 voor een motorreparatie die niet goed werd uitgevoerd.

De klant ontdekte al snel na het verlaten van de ‘monteur’ dat de motor van zijn auto nog steeds problemen vertoonde.

Deze kwestie toont pijnlijk aan dat er binnen de Surinaamse samenleving nog steeds personen zijn die misbruik maken van gebrekkige beschermingsregels voor consumenten.

Het benadrukt de noodzaak van integriteit en eerlijkheid in deze sector en onderstreept het belang van consumentenbescherming.

Mis dit niet:

VSB vraagt aandacht voor gevolgen financieel-economisch beleid voor bedrijfsleven

LVV ontkent komst 200 nieuwe Venezolaanse vissersboten naar Suriname

Foto ter illustratie.

ShareTweetSendSend

Blijf op de hoogte

Illustratiefoto.
Suriname

VSB vraagt aandacht voor gevolgen financieel-economisch beleid voor bedrijfsleven

suriname boot korjaal rivier plantage
Suriname

LVV ontkent komst 200 nieuwe Venezolaanse vissersboten naar Suriname

Suriname is nog niet klaar voor grootschalig robotverkeer, maar de richting is duidelijk: veiliger autonome voertuigen kunnen menselijk rijden steeds duurder maken.
Lifestyle

‘Verzekeraars kunnen autorijden in Suriname onbetaalbaar maken. Auto zonder stuur neemt over’

SRD 27.000 voor vervoer overledene?
Suriname

Vragen over vervoer van overledenen: waarom wordt steeds dezelfde dienstverlener ingeschakeld?

Afspraken richten zich op voedselzekerheid, economie, connectiviteit en verdere samenwerking.
Suriname

Suriname en Venezuela sluiten negen samenwerkingsakkoorden

Facebook-verkoop van iPhones leidt tot aanhouding koppel
Suriname

Koppel aangehouden in onderzoek naar online oplichting met iPhones

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws