GFC NIEUWSREDACTIE- Brandweerlieden langs de oostkust van Australië zetten zich schrap voor een dag vol extreme omstandigheden, terwijl een hittegolf door het land trekt richting Nieuw Zuid-Wales en Zuidoost-Queensland.
De hittegolf met lage intensiteit zal naar verwachting vandaag in twee staten zijn hoogtepunt bereiken.
Vanaf donderdag voorspellen meteorologen dat de temperaturen in sommige regio’s in het oosten tussen de 4 en 12 graden boven het gemiddelde zullen stijgen.
De oceaantemperaturen op aarde zijn de afgelopen decennia gestegen als gevolg van de aanhoudende opwarming van de aarde”, meldt de Australische meteorologische dienst. (Ninenews.com)
 
			 
			 
                    


![[Aggregator] Downloaded image for imported item #418345](https://www.gfcnieuws.com/wp-content/uploads/2025/10/WhatsApp-Image-2025-10-31-at-15.54.23-1.jpeg)
![[Aggregator] Downloaded image for imported item #418360](https://www.gfcnieuws.com/wp-content/uploads/2025/10/CASAS-1.jpeg)
