• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Afluisteren privégesprekken Surinaamse politici en criminelen gaande, corrupte figuren zijn gewaarschuwd

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
21 augustus 2021 21:00 - Geüpdatet op 2 juni 2022 10:06
in Nieuws
afluisteren

INGEZONDEN- Haast alle telefoongesprekken van politieke mannen en vrouwen in Suriname, zowel oppositie als coalitie, worden afgeluisterd en geanalyseerd door lokale en buitenlandse inlichtingendiensten.

En dat is niet alleen het geval bij gesprekken die lopen via het Telesur- netwerk. Verschillende geheime diensten zijn tegenwoordig in staat om ook conversaties die lopen via het internet te beluisteren en op te nemen.

Van diegenen die het kunnen weten heb ik vaker uitleg gekregen dat dit al heel lang en ononderbroken gebeurt.

Ook de inhoud van gesprekken van een ruim aantal criminelen in SU worden nauwlettend in de gaten gehouden. Bij zware criminele activiteiten doen trouwens de buitenlandse inlichtingendiensten sowieso hieraan.

BEKIJK OOK MEER GFC NIEUWS: Impotente mannen met een te klein geslachtsdeel vinden hulp uit de natuur

Zo zijn er al een ruim aantal duistere internationale zaken opgelost.

Tegenwoordig werken de machtigste landen in de wereld met speciale afluisterapparatuur, waarbij men van een redelijke afstand kan meeluisteren wat er tijdens privégesprekken tussen twee of meer personen wordt besproken.

Met de ontwikkeling van steeds betere en geavanceerde afluisterapparatuur zal het de komende periode steeds gemakkelijker worden om geheime gesprekken van anderen op te nemen en eventueel te gebruiken.

De corrupte politici in SU zijn dus gewaarschuwd. Men luistert mee en weet al veel!

Mis dit niet:

Suriname gastheer van eerste planningsconferentie voor Tradewinds 2027

Drie werknemers aangehouden wegens vermoedelijke benadeling waterproductiebedrijf

R. Pinas

Publicatie van ingezonden stukken houdt niet in dat de redactie het eens is met de inhoud. Wenst ook u een ingezonden stuk te publiceren? Mail dit naar [email protected]

ShareTweetSendSend

Blijf op de hoogte

126 planners bijeen in Paramaribo voor voorbereiding regionale veiligheidsoefening.
Suriname

Suriname gastheer van eerste planningsconferentie voor Tradewinds 2027

Recherche onderzoekt mogelijke fraude met leverantiebonnen en gelden.
Suriname

Drie werknemers aangehouden wegens vermoedelijke benadeling waterproductiebedrijf

Aquacultuur moet alternatieve voedselbron bieden bij vervuiling van viswateren.
Suriname

RO en LVV willen viskwekerijen opzetten in het binnenland

Bestuurder aangehouden nadat koperen buizen uit vrachtwagen worden gegooid.
Suriname

Man ingesloten na diefstal koperen leidingen bij CBB Henar

Bewoners vragen betere voorzieningen en bescherming van rivierwater.
Suriname

Dorpsgemeenschappen Santigron, Haarlem, Brooklyn en Pikin Poika brengen knelpunten onder aandacht burgervader Bhattoe

Herstel pothole draagt bij aan veiligere verkeerssituatie
Suriname

Pothole door lekkage ondergrondse waterleiding Dr. Sophie Redmondstraat hersteld

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws