• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Aangehouden jongemannen na ernstige waarschuwing heengezonden na promotie van geweld online

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
28 juni 2024 11:32
in Suriname
politiesr

Naar aanleiding van een recente clip van jongeren, waarbij gewelddadig en crimineel gedrag werd gepromoot, heeft de politie deze jongeren opgespoord en aangehouden.

Na een ernstige waarschuwing zijn zij na overleg met het Openbaar Ministerie heengezonden.

Het is de politie opgevallen dat jongemannen zich de laatste tijd negatief via social media promoten en daarbij met hun aanhang of te wel figuranten met hun liederen en of clips heel gewelddadig overkomen naar de Surinaamse gemeenschap.

Met deze aandacht die zij zoeken, kunnen zij echter in problemen of te wel in aanraking komen met de politie, waarschuwt de PR van het KPS.

“In een geordende maatschappij, waarbij de Surinaamse jeugd, die de toekomst van morgen is, moeten normen en waarden niet uit het oog verloren worden. Met het promoten van liederen en clips heeft de politie op zich geen moeite, maar wel met de manier hoe dit geuit en getoond word”.

De politie keurt de presentaties van liederen en of clips met vormen van bandeloosheid die meer crimineel gedrag aan de dag legt ten stelligste af, aangezien dit niet bevorderlijk is voor onze jeugd.

Redenen waarom de politie de jongeren die zich hieraan schuldig maken, waarschuwt rekening hiermee te houden. “Maak liever gebruik van andere vormen bij de presentatie van liederen en of videoclips, zodat de boodschap daarvan stimulerend, motiverend en opvoedend is voor de Surinaamse jeugd,” aldus de PR van het KPS.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

ABS-cijfers tonen verdere prijsstijgingen in 2026.
Suriname

Stijgende kosten van levensonderhoud blijven politiek heet hangijzer

Loon in Suriname niet meer toereikend.
Suriname

Frustratie onder inwoners groeit nu salaris nauwelijks basisbehoeften dekt

Volgens Pinas klopt het dat Suriname economische risico’s kent, maar betekent dat niet automatisch dat de SRD richting SRD 50 of hoger zal schieten.
Suriname

‘Ramcharan maakt samenleving onnodig bang met waardedaling SRD’

Minister Pokie in gesprek met haar Braziliaanse ambtgenoot
Suriname

Suriname en Brazilië bespreken samenwerking rond sociale bescherming

President Simons stapt in het vliegtuig op weg naar Brazilië en de Dominicaanse Republiek
Suriname

Simons zoekt in Brazilië en Dominicaanse Republiek naar economische kansen

Met name senioren die een uitkering uit Nederland ontvangen zeggen dat zij steeds meer kwijt zijn aan hun dagelijkse boodschappen. Foto: illustratief
Lifestyle

Leven in Suriname wordt ook met euro inkomen steeds zwaarder

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws