• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Autoriteiten Florida onderzoeken zaak rond MMA-vechter Rozenstruik

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
22 januari 2026 00:30
in Suriname
bigi boi jairzinho rozenstruik

De Surinaamse MMA-vechter en voormalig UFC-zwaargewicht Jairzinho “Bigi Boy” Rozenstruik is op maandag aangehouden in Pembroke Pines, Florida, nabij Miami.

Dat blijkt uit officiële arrestatiegegevens van Broward County.

Rozenstruik werd aangehouden op verdenking van wederrechtelijke vrijheidsberoving (derdegraads misdrijf) en mishandeling (eerste graads overtreding).

Volgens de beschikbare informatie is Rozenstruik, die afkomstig is uit Suriname, op dinsdag na zijn aanhouding onder zogenoemde immigration hold geplaatst.

Melding bij politie

De politie van Pembroke Pines heeft op woensdag op verzoek een arrestatierapport verstrekt. Daarin staat dat agenten zijn uitgerukt na een melding van een conflict tussen Rozenstruik en een niet bij naam genoemde vrouw.

Volgens de verklaring van de vrouw zou tijdens een woordenwisseling in een voertuig een incident hebben plaatsgevonden.

Zij verklaarde dat Rozenstruik een telefoon uit haar hand zou hebben geslagen, haar opnieuw op de hand zou hebben geslagen en haar arm zou hebben vastgepakt toen zij het voertuig probeerde te verlaten.

Verder zou hij hebben geprobeerd haar te kussen en haar daarbij in de arm hebben gebeten. De vrouw verklaarde ook dat zij werd verhinderd om het voertuig te verlaten nadat zij samen naar een andere locatie waren gereden.

Onderzoek loopt

De zaak is in behandeling bij de autoriteiten. Verdere details over het onderzoek of eventuele vervolgstappen zijn op dit moment niet bekendgemaakt.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

kinderverwaarlozing
Suriname

Minderjarigen in veiligheid gebracht na melding ernstige kinderverwaarlozing

Veel Surinamers begrijpen het niet, maar ik stem bewust op Geert Wilders
Nederland

Splitsing PVV wordt door deel Surinamers in Nederland positief gezien

ILLEGAAL Vliegtuig OM JIT DRUGS GOLIATHGEBIED
Suriname

JIT ontdekt tweemotorig vliegtuig op illegale landingsbaan in Goliathgebied

man hindoe familie gezin
Gezondheid

Vroegsignalering mentale problemen begint in de dagelijkse omgeving stelt Volksgezondheidsminister

scooter motor ebike e bike fiets elektrisch
Lifestyle

Bejaarden in Commewijne hopen dat jongeren sneller overstappen op e-bikes

HIV AIDS in Suriname
Gezondheid

Meer soa-bewustwording onder jongeren dringend nodig zegt KIVC

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws