• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Smeerolielekkage in Para-Oost, politie sluit sabotage niet uit

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
28 december 2025 18:26
in Suriname
Alarm zwaailicht

Illustratiefoto

Op sociale media circuleert momenteel een video waarin mogelijke schade aan het milieu wordt getoond in de omgeving van Para Oost. Deze beelden baren ernstige zorgen, zo meldt het Burgerinformatiecentrum.

Vanuit het Commissariaat Para wordt de situatie met de hoogste prioriteit opgepakt. Er zal alles in het werk worden gesteld om de oorzaak van het incident te achterhalen en de kwestie op een correcte en zorgvuldige wijze aan te pakken.

Beschadigde opslagtank bij opslagbedrijf

Uit voorlopige informatie blijkt dat bij een opslagbedrijf een opslagtank is beschadigd, waardoor een aanzienlijke hoeveelheid smeerolie is weggestroomd. De politie is betrokken bij het onderzoek en sluit sabotage niet uit.

Het districtsbestuur benadrukt dat het grote waarde hecht aan de bescherming van het milieu en de leefomgeving van de inwoners.

De bevoegde instanties zullen worden ingeschakeld om de gevolgen in kaart te brengen en waar nodig passende maatregelen te treffen.

Zodra er meer duidelijkheid is over de oorzaak en de omvang van de milieuschade, zal het publiek tijdig en transparant hierover worden geïnformeerd.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

suriname paramaribo 1
Lifestyle

Winkeliers zien drempels voor 24 uurs supermarkt in Paramaribo

zwanger test
Lifestyle

Donorzwangerschap vaak onbekend in Suriname terwijl Nederland het al goed regelt

opsporing
Suriname

Procureur-Generaal zet jacht in op verdachte van gijzeling en afpersing

vermissing
Suriname

Natasha Nanaa (21) uit Paramaribo sinds 19 maart spoorloos

eag airport 1
Suriname

EAG International Airport groeit uit tot strategische toegangspoort voor Suriname

brunswijk en chan
Suriname

Kritiek op beleid 2021–2025: “Lasten lagen bij het volk”

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws