In het district Saramacca heeft zich vanmiddag een ernstige verkeersbotsing voorgedaan op de weg naar Wayambo. Bij deze frontale aanrijding tussen twee personenauto’s zijn vijf personen gewond geraakt.
Door de ernst van het ongeval werden er drie ambulances vanuit het Academisch Ziekenhuis Paramaribo (AZP) naar de locatie gestuurd.
Op dit moment is de medische toestand van de vijf gewonden nog niet vrijgegeven. Ook hun identiteit is nog niet bekendgemaakt in afwachting van verdere verificatie en het informeren van familieleden.
De politie van Saramacca is bezig met onderzoek naar de oorzaak van het incident. De voertuigen raakten zwaar beschadigd door de klap.
Foto: Action Nieuws




![[Aggregator] Downloaded image for imported item #422473](https://www.gfcnieuws.com/wp-content/uploads/2025/12/KP_2052-1024x683-1.jpg)
![[Aggregator] Downloaded image for imported item #422758](https://www.gfcnieuws.com/wp-content/uploads/2025/12/Screenshot-2025-12-04-090838.jpg)

