• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Verdachte roept “iedereen moet dood” en sleurt partner uit auto

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
11 november 2025 08:43
in Suriname
crime misdaad politie plaats delict moord handboeien arrest aanhouding2

Nederlander ingesloten na botsing met bromfietser

De politie van Meerzorg heeft een verdachte, J.S., aangehouden na een incident van ernstig huiselijk geweld en bedreiging.

De man zou zijn partner hebben mishandeld, bedreigd met de dood en uit hun voertuig hebben gesleurd, terwijl hij onder invloed van alcohol verkeerde.

Volgens de verklaring van de aangeefster waren zij en de verdachte die dag samen onderweg naar het veerplein, waar een activiteit plaatsvond.

Na het nuttigen van alcohol begon J.S. plotseling agressief gedrag te vertonen. Hij schold zijn partner uit, bedreigde haar met de dood en haalde daarbij oude ruzies aan.

De vrouw verklaarde dat J.S. haar vervolgens beval om achter het stuur te gaan zitten en richting de Wijdenboschbrug te rijden. Ter hoogte van Djesh Slijterij eiste hij echter dat hij zelf verder zou rijden.

Eenmaal op de brug reed hij heen en weer, waarna hij ter hoogte van de Commissaris Thurkowweg plotseling midden op de weg stopte.

Daar sprak hij de beangstigende woorden: “Niemand gaat naar huis, iedereen moet dood!” Vervolgens stapte hij uit, greep zijn partner aan haar haar en sleurde haar hardhandig uit de auto.

De vrouw wist dankzij alerte omstanders te ontsnappen en werd door hen naar het politiebureau van Meerzorg gebracht om aangifte te doen.

Terwijl de politie de aangifte opnam, meldde de verdachte zich zelf aan bij het bureau. Hij was duidelijk onder invloed van alcohol en begon zich agressief te gedragen tegenover de aanwezige agenten. De politie was genoodzaakt hem te boeien om verdere escalatie te voorkomen.

J.S. is in overleg met het Openbaar Ministerie in verzekering gesteld.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

zwervers republic bank suriname paramaribo 2
Lifestyle

Zwerversproblematiek rond toeristische hotspots vraagt om structurele aanpak

taser
Suriname

Gebruik en bezit van een taser zonder vergunning blijft strafbaar in Suriname

brunswijk simons
Suriname

Aanhangers zien spontane en eerlijke leider in president Jennifer Simons

dna deskundigen
Suriname

Grondwettelijke hervormingen verder onder de loep tijdens hearings DNA

Vuurwerk
Lifestyle

Knalvuurwerk tijdens kerst leidt tot ergernis bij gelovigen in Suriname

pa penitentiaire ambtenaren
Suriname

KPA zet belangrijke stap in professionalisering met rangbevorderingen

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2025 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2025 GFC Nieuws