• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Natio-fans roepen op tot uitsluitend Surinaamse muziek in het stadion

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
10 oktober 2025 06:00
in Sport, Suriname
natio spelers en trainer

Terwijl de spanning stijgt in aanloop naar de WK-kwalificatiewedstrijd tussen Suriname en Guatemala vandaag, hebben gepassioneerde Natio-fans een krachtig verzoek gedaan aan de organisatoren en stadion-DJ’s: laat vandaag geen enkel buitenlands nummer klinken in het stadion.

Volgens de supporters moet deze historische dag volledig in het teken staan van nationale trots, identiteit en eenheid.

“We hebben genoeg eigen muziek die ons ready kan maken voor de wedstrijd,” klinkt het enthousiast vanuit de supportersgroepen. “Vandaag is een dag waarop we Suriname moeten laten horen, voelen en zien – van onze vlag tot onze muziek.”

Vandaag kan opnieuw geschiedenis worden geschreven in de Surinaamse sportwereld. De nationale selectie staat voor een beslissende kwalificatiewedstrijd waarin het land kans maakt op deelname aan het Wereldkampioenschap Voetbal.

De verwachtingen zijn hooggespannen, de meningen verdeeld, maar één ding is zeker: heel Suriname staat achter Natio.

Gisteren vond de laatste training plaats, waarbij bondscoach en spelers zichtbaar gefocust en gemotiveerd waren. De sfeer binnen het team wordt omschreven als vastberaden, met het geloof dat Suriname vandaag een belangrijke stap kan zetten richting wereldpodium.

Supporters in binnen- en buitenland bereiden zich ondertussen voor om de ploeg massaal te steunen – in het stadion, voor de televisie en online.

De oproep van de fans weerspiegelt de groeiende nationale trots en de wens om Suriname op authentieke wijze te vertegenwoordigen, ook muzikaal.

“Laat vandaag de klanken van kaseko, kawina, aleke en onze eigen artiesten de spelers kracht geven,” aldus een fan. “Natio speelt niet alleen voor de overwinning, maar voor het hart van heel Suriname.”

ShareTweetSend

Meer berichten

Marrons Afrikanen
Suriname

Over 20 jaar zal Suriname grotendeels uit Marrons bestaan, voorspelt verpleegkundige

notaris centrale bank
Suriname

DNA bespreekt aangescherpte compliance-eisen voor notariaat en deviezenverkeer

euro geld
Lifestyle

Met de digitale euro hebben naar Nederland reizende Surinamers geen cambio’s meer nodig

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2025 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2025 GFC Nieuws