• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Waarnemend SLM-directeur: Ik bekleed geen vier functies

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
27 augustus 2025 14:59
in Suriname
SLM DIRECTEUR STEVEN GONESH

Waarnemend directeur van de Surinaamse Luchtvaart Maatschappij (SLM), Steven Gonesh, heeft in een gesprek met ABC Actueel fel gereageerd op de uitspraken en handelingen van de Raad van Commissarissen (RVC).

Volgens Gonesh worden er onjuiste verhalen verspreid over zijn functioneren. Hij zegt dat een lid van de RVC in de media heeft beweerd dat hij vier functies zou bekleden binnen het bedrijf.

“Dat is onwaar en laat zien hoeveel onkunde er binnen de raad aanwezig is. Ik doe mijn werk volgens de statuten en heb recht op de toelages die daarbij horen,” aldus Gonesh.

De waarnemend directeur, die al ruim 33 jaar bij de SLM werkt en begon als piloot, vindt het bijzonder jammer dat er op deze manier met hem wordt omgegaan.

“Ik heb de laatste drie jaar dag en nacht gewerkt aan het voortbestaan van dit bedrijf, en nu word ik zo behandeld. Dat doet pijn.”

Hij benadrukt dat de situatie anders aangepakt had moeten worden. “Als er een onderzoek nodig was, had ik met verlof gestuurd moeten worden. Maar nu ben ik geschorst en dat is feitelijk een strafmaatregel. Dat is niet correct.”

Volgens Gonesh proberen sommige leden van de RVC de statuten te negeren en regels te omzeilen. “De hele wereld heeft kunnen zien welke nonsens er dinsdag is uitgehaald. Dit zorgt alleen maar voor meer problemen binnen het bedrijf.”

De directeur maakt duidelijk dat dit nog niet het einde van de zaak is.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

paramaribo commewijne wijdenbosch brug
Suriname

Gewelddrama in Commewijne eist tien levens

kaars dood overleden rouwproces
Suriname

Ministeries en DNA betuigen medeleven na aangrijpend drama

geweld ontvoerd ontvoering gevang cel
Suriname

Een samenleving beschermt haar kinderen en kwetsbaren niet pas na een ramp, maar lang daarvoor

Minister Ramsaran “Onderhoudswerkzaamheden Chetak helikopters gestart”2
Suriname

Chetak-helikopters Nationaal Leger volgend jaar weer inzetbaar

simons
Suriname

President Simons diep geschokt door geweldsincident in Commewijne

rusland
Suriname

Vicepresident Rusland diep geraakt door tragedie in Commewijne

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2025 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2025 GFC Nieuws