• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Pilotprogramma herstart Verkeersbrigadiertjes op Sint Stefanusschool

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
29 juni 2025 10:00
in Suriname
verkeerbrigadiertjes 2

Op vrijdag 27 juni vond aan de Sint Stefanusschool aan de Eddy Brumastraat de feestelijke aftrap plaats van het herstartte Verkeersbrigadiertjes-project.

Jarenlang was het een vertrouwd en waardevol beeld in Suriname: leerlingen die hun medeleerlingen, ouders en andere verkeersdeelnemers op een veilige manier hielpen oversteken.

Om diverse redenen was dit beeld verdwenen, maar met de herstart van dit initiatief wil het Korps Politie Suriname haar leidende rol op het gebied van verkeersveiligheid onder jongeren weer oppakken.

Tijdens de officiële ceremonie benadrukten verschillende functionarissen, waaronder Directeur Operaties commissaris Melvin Pinas, hoofd Speciale Diensten commissaris Eshita Hunte en waarnemend chef Verkeer inspecteur Ritesh Bandhoe, het belang van verkeersveiligheid en het creëren van veilige oversteekplaatsen voor leerlingen.

In hun toespraken werd ook stilgestaan bij de onlangs overleden gepensioneerde hoofdinspecteur Drohpatie Ramkhelawan.

Ramkhelawan was meer dan twintig jaar toegewijd aan het trainen van verkeersbrigadiertjes, het verzorgen van verkeerslessen en het geven van voorlichting, en zij wordt met respect herdacht voor haar waardevolle bijdrage aan het project.

Daarnaast onderstreepten vertegenwoordigers van Sol Suriname, de heer Steven Lo Tam Looi en de heer Maurice Brahim, hun steun aan het project en benadrukten ze het belang van maatschappelijke betrokkenheid.

Voor deze eerste fase zijn drie scholen geselecteerd: de Sint Stefanusschool, de Sint Wilhelmusschool en de Angelique Burgos School. Vanaf maandag 30 juni 2025 zullen de verkeersbrigadiertjes op deze scholen, onder begeleiding, weer actief helpen bij het veilig oversteken van voetgangers.

Mis dit niet:

Storing bij e-paspoortaanvraag leidt tot frustratie en onnodige vertraging

Twintig jaar later opnieuw zorgen over cyanide, kwik en de Saramaccarivier

Scholen die interesse hebben om ook deel te nemen aan het programma kunnen zich binnenkort registreren; nadere informatie volgt.

Het Korps Politie Suriname kijkt uit naar een succesvolle herstart en nodigt alle betrokkenen uit om samen te werken aan een veiliger verkeer voor onze kinderen.

ShareTweetSendSend

Blijf op de hoogte

Oproep tot betere noodvoorzieningen bij CBB-locaties.
Suriname

Storing bij e-paspoortaanvraag leidt tot frustratie en onnodige vertraging

Inheemse organisaties stellen vragen over historische lessen, toezicht en bescherming van het ecosysteem.
Suriname

Twintig jaar later opnieuw zorgen over cyanide, kwik en de Saramaccarivier

De Nieuwe Leeuw overhandigt voorstellen voor Sovereign Wealth Fund, Local Content en Transfer Pricing aan president Simons.
Suriname

DNL biedt president drie ontwerpwetten aan voor duurzaam beheer van Surinaamse rijkdommen

Vernieuwing moet uitstraling, functionaliteit en veiligheid van politieambtenaren versterken.
Suriname

KPS introduceert nieuw politie-uniform als onderdeel van modernisering

Ryan Torilal.
Suriname

PG gelast opsporing, aanhouding en voorgeleiding van Ryan Torilal

Bijzondere geboorte eerste drieling op nieuwe verloskamer.
Suriname

AZP verwelkomt na tien jaar opnieuw een drieling

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws