• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Militair aangehouden na mishandeling en poging tot beroving van vrouw in Paranam

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
11 juni 2025 11:30
in Suriname
handboeien arrestatie aangehouden 3

De 30-jarige T.E., alias “Baba”, is op vrijdag 6 juni aangehouden door de onderzoeksunit van politiebureau Rijsdijk na een ernstig geweldsincident dat zich drie weken eerder voordeed.

De man, die van beroep militair is, wordt verdacht van mishandeling en diefstal met geweldpleging jegens een vrouw die hem inhuurde voor kluswerkzaamheden op haar perceel in het district Para.

Het slachtoffer deed op vrijdag 16 mei aangifte op politiebureau Paranam. Zij verklaarde dat zij Baba had ingehuurd voor werkzaamheden en hem daarvoor een grastrimmer met onderdelen had toevertrouwd.

Na slechts een deel van de werkzaamheden te hebben verricht, verscheen de man niet meer. Toen het slachtoffer verhaal ging halen, ontstond een conflict. Ze reden samen naar Baba’s woonadres om het geleende gereedschap op te halen. Onderweg escaleerde het gesprek.

Tijdens de rit kwam het tot een woordenwisseling waarna het slachtoffer haar voertuig tot stilstand bracht. Baba stapte uit, liep naar de bestuurderszijde en sloeg de vrouw meerdere keren met gebalde vuisten in haar gezicht en op haar hoofd.

Hij probeerde vervolgens haar halsketting te stelen, maar slaagde daar niet in door haar weerstand. Wel wist hij haar ring van haar vinger te rukken.

Omstanders die het incident zagen gebeuren, grepen in, maar Baba wist alsnog te vluchten. Dankzij intensief speurwerk werd hij op 6 juni door de politie aangehouden en voorgeleid.

Bij zijn voorgeleiding bleek dat de verdachte actief is binnen het leger en dat er reeds een strafzaak tegen hem loopt.

Na overleg met het Openbaar Ministerie is Baba in verzekering gesteld en aansluitend overgedragen aan de Militaire Politie voor verdere afhandeling van de zaak.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

korps politie suriname kps viribux audax agent
Suriname

Politie onderschept bijna 28 kilo cocaïne bij controlepost Stolkertsijver

surinaams paspoort
Lifestyle

Surinamers kunnen visumvrij reizen naar een van de rijkste landen ter wereld

gat powisstraat
Suriname

Tijdelijke reparatie Powisiestraat houdt geen stand na regenval

NV havenbeheer
Suriname

Suriname blijft volgens Nederlandse analist gevangen in groeiende importverslaving

beschuit met muisjes
Lifestyle

Discussie over muisjes bij geboorte baby’s in Suriname en Nederland

kpa
Suriname

Calamiteitenteam KPA versterkt met 47 nieuwe gecertificeerde leden

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2025 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2025 GFC Nieuws