• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Zilveren ring verraadt verdachte tijdens videogesprek met slachtoffer

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
17 april 2025 01:00
in Suriname
Pensiongast beroofd van geld en bezittingen.

Pensiongast beroofd van geld en bezittingen.

In de vroege ochtend van woensdag 9 april is er ingebroken in een woning aan de Manasse Zegenweg.

De dader wist zich via het plafond toegang tot het huis te verschaffen en ging er vandoor met onder meer een mobiele telefoon, een onbekend geldbedrag en een zilveren ring.

Opmerkelijk is dat de verdachte kort na de diefstal de gestolen telefoon liet resetten bij een mobiele winkel, vermoedelijk met het doel om het toestel zelf te gebruiken.

De doorbraak in het onderzoek kwam toen een familielid van het slachtoffer via een videogesprek contact probeerde te leggen met het gestolen nummer. De oproep werd beantwoord door een onbekende man die zich voorstelde als Sergio.

Tijdens het gesprek werd de zilveren ring, herkenbaar aan zijn vinger, positief geïdentificeerd. Het familielid maakte screenshots van het gesprek en diende op zaterdag 12 april aangifte bij de politie van Santo Dorp.

Bekijk ook:

Internationale experts bundelen krachten in Suriname voor bescherming van de zeekoe

Medewerkers Zijin Rosebel verdiepen zich in tradities tijdens dorpsbezoek Nieuw Ganze

Op basis van het verkregen bewijsmateriaal werd een onderzoek gestart. Op maandag 14 april kreeg de politie informatie over de verblijfplaats van de verdachte aan de Ephraimzegenweg. De man werd daar aangetroffen en aangehouden.

Tijdens fouillering werd de gestolen telefoon bij hem aangetroffen, evenals de zilveren ring in een tas die hij bij zich droeg.

De verdachte beweerde dat hij de telefoon maanden geleden op de Centrale Markt had gekocht en dat de sieraden zijn eigendom waren.

Uit onderzoek van het toestel bleek echter dat er een foto met gegevens in stond die naar de rechtmatige eigenaar verwijzen.

Na overleg met het Openbaar Ministerie is de verdachte in verzekering gesteld in afwachting van verder onderzoek. De zaak is nog in onderzoek.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

Suriname versterkt kennis over zeekoeien met internationale samenwerking
Suriname

Internationale experts bundelen krachten in Suriname voor bescherming van de zeekoe

Zijin Rosebel versterkt communityrelaties via Village Walkabout in Nieuw Ganze.
Suriname

Medewerkers Zijin Rosebel verdiepen zich in tradities tijdens dorpsbezoek Nieuw Ganze

Block 58-project blijft mogelijk decennialang bijdragen aan Surinaamse economie
Suriname

GranMorgu-project mogelijk langer dan 25 jaar in productie dan gepland

Districtscommissaris Saramacca bezoekt getroffen gebied Wayambo na overstromingen.
Suriname

Wateroverlast treft Wayambo zwaar: schade in landbouw en veeteelt aanzienlijk

Ondernemers en politie bespreken veiligheidsuitdagingen tijdens overleg in ambassade
Suriname

Gezamenlijke Veiligheidsvergadering tussen Chinese Ambassade, KPS en Chinese gemeenschap

Politie onderzoekt omvangrijke oplichtingszaak met meerdere slachtoffers.
Suriname

Man licht ex-schoonouders op met nepdocumenten en valse beloftes

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws