• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Nederlander emotioneel bespeeld door dame uit Nickerie: ‘ik dacht aan nieuw leven samen’

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
30 maart 2025 16:00
in Lifestyle, Nederland, Suriname
man oud telefoon bellen

De 71-jarige K. uit Amsterdam, die alleen met zijn initiaal in het nieuws wil, wil zoveel mogelijk mensen waarschuwen voor wat hem is overkomen.

Hij vertelt aan GFC Nieuws Lifestyle dat hij maandenlang geld heeft gestuurd naar een jonge vrouw uit Nickerie, Suriname, die hij via het internet had leren kennen.

Volgens de zeventiger beloofde ze een serieuze relatie en een toekomst samen in Nederland, maar uiteindelijk bleek alles gebaseerd op leugens.

“Ze heeft mij emotioneel bespeeld met lieve woorden en verhalen over eenzaamheid en financiële problemen,” zegt K. teleurgesteld. “Ik voelde me betrokken en wilde haar helpen. Ik dacht dat we samen iets zouden opbouwen.”

De vrouw in kwestie had beloofd om naar Nederland te komen voor een eerste verblijf van twee maanden, waarbij ze bij hem zou logeren.

Alles leek in gang gezet te worden maar toen het aankwam op het aanvragen van een visum begonnen volgens K. de smoesjes. “Ze werkte niet mee, verzon elke keer een andere reden. Toen begon ik te twijfelen,” vertelt hij.

Na eigen onderzoek ontdekte hij dat de jongedame al getrouwd is in Suriname en nooit de intentie had om naar Nederland te verhuizen.

“Ik voel me misbruikt. Ik wil andere mannen waarschuwen, vooral ouderen, dat ze niet in dezelfde val trappen.”

Volgens K. maken sommige vrouwen misbruik van de eenzaamheid van Nederlandse mannen. Hij roept op tot meer bewustwording en voorzichtigheid bij online contacten met onbekenden.

Foto ter illustratie.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

regen wateroverlast overstroming
Suriname

Storingen en ITCZ beïnvloeden weerssituatie in Suriname

Pompgemaal afvoer wateroverlast overstroming regen
Suriname

OWR&O werkt aan verbetering waterafvoer om overlast bij regenval te beperken

brunings
Suriname

Zorgen in Houttuin over opslag van radioactieve bronnen voor offshoresector nemen niet af

[Aggregator] Downloaded image for imported item #437436
Suriname

Politie geeft uitgebreide toelichting over incidenten met illegale goudzoekers in ZiJin-concessiegebied

Politie overlegt met schrootopkopers over aanpak van diefstal van koper en gascilinders in Suriname.
Suriname

Politie overlegt met schrootopkopers over stijgende diefstal van koper en gascilinders

baasaron
Suriname

EZ-minister wil balans tussen economie en nachtrust

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws