• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Santokhi in Commewijne: Crisisveroorzakers moeten ver wegblijven!

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
2 maart 2025 21:00
in Suriname
chan santokhi vhp

Tijdens een drukbezochte wijkvergadering in Nieuw Amsterdam, Commewijne, schreeuwde VHP-leider en president Chan Santokhi zijn boodschap luid en duidelijk: De veroorzakers van de crisissen in Suriname mogen nooit meer terugkomen!

Volgens Santokhi probeert een groep politici, die eerder de macht moest opgeven wegens wanbestuur, zich nu te presenteren als de oplossers van de problemen die ze zelf hebben veroorzaakt. Maar volgens hem is het masker gevallen.

“De VHP is de partij van duurzame ontwikkeling en vooruitgang!”, riep hij uit. Hij benadrukte dat de partij zich inzet voor een stabiele toekomst en dat de verkiezingen van 25 mei 2025 cruciaal zullen zijn voor de verdere ontwikkeling van het land.

Met zijn uitspraken trekt Santokhi fel van leer tegen de oppositie, voornamelijk de NDP, die hij verantwoordelijk houdt voor de economische en bestuurlijke crises in Suriname. Volgens hem was de vorige regering niet in staat het land te leiden en zal dat ook in de toekomst niet lukken.

De VHP positioneert zich nadrukkelijk als de enige serieuze optie voor stabiliteit en vooruitgang. De partij roept de samenleving op om te kiezen voor continuïteit en verdere groei, met de krachtige boodschap: “A bun wroko mus’ go doro”, aldus Santokhi.

Mis dit niet:

Bedrijfsleven pleit voor snelle operationalisering van Suriname Sovereign Wealth Fund

VSB: Grensprotocol met Frankrijk vraagt om zorgvuldige afweging en stevige waarborgen

ShareTweetSendSend

Blijf op de hoogte

VSB wil transparant beheer van olie-inkomsten.
Suriname

Bedrijfsleven pleit voor snelle operationalisering van Suriname Sovereign Wealth Fund

suriname grens albina frans guyana
Suriname

VSB: Grensprotocol met Frankrijk vraagt om zorgvuldige afweging en stevige waarborgen

Mercy Chinwo bracht een beleefdheidsbezoek aan president Jennifer Simons en nodigde haar uit voor het gospelconcert in Suriname. Foto: CDS
Entertainment

Nigeriaanse gospelzangeres Mercy Chinwo brengt bezoek aan president Simons

kantoor werken
Suriname

Ondernemers pleiten voor meer rechtszekerheid, transparantie en een sterk nationaal investeringsbeleid

Medewerkers van OWRO voeren schoonmaak en onderhoudswerkzaamheden uit aan bermen, beplanting en rioleringen op verschillende locaties in Suriname. Foto: CDS
Suriname

Schoonmaak en onderhoud op Ringweg, André Kamperveenstraat en Ephraimszegen

klm boeing vliegtuig 777
Lifestyle

‘Vlucht van Europa naar Suriname kan weleens maar 5 uur duren’

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws