• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Bejaarde lid Volle Evangelie Gemeente in Den Haag houdt gebedsdiensten voor Suriname

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
4 oktober 2024 18:00
in Lifestyle, Nederland, Suriname
man frustratie bidden

GFC Nieuws Lifestyle heeft vernomen dat een bejaarde vrouw die lid is van de Volle Evangelie Gemeente in Den Haag, de afgelopen weken speciale gebedsdiensten heeft georganiseerd bij haar thuis.

De Surinaams-Nederlandse dame van bijna 80 jaar, die bekend staat om haar diepe geloof, nodigt elke woensdag een kleine groep vriendinnen uit om te bidden voor de ‘ernstige situatie’ in haar geboorteland.

Volgens haar zoon is zijn moeder overtuigd dat Suriname momenteel wordt geteisterd door het occulte. Ze gelooft dat alleen de kracht van Jezus het land naar grotere hoogten kan brengen.

“Mijn moeder bidt samen met haar geloofsgenoten tijdens deze speciale diensten voor Suriname en zijn inwoners. Ze weet zeker dat alleen wanneer een groter deel van de bevolking, inclusief de leiders, hun leven aan Jezus geeft, het beter zal gaan met het land,” aldus haar kind in gesprek met GFC.

De vrouw en haar vriendinnen bidden niet alleen voor persoonlijke bescherming, maar ook voor nationale leiderschap en wijsheid bij belangrijke besluitvorming.

Haar kind geeft aan dat deze gebedsbijeenkomsten hun kracht putten uit het vertrouwen dat gebed verandering teweeg kan brengen, zelfs op duizenden kilometers afstand van hun geliefde Suriname.

Foto ter illustratie.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

case ge
Suriname

Lancering educatieve publicatie over slavernijverleden in Paramaribo

Delano Landvreugd geïnstalleerd als president-commissaris van Maritieme Autoriteit Suriname
Suriname

Nieuwe Raad van Commissarissen MAS wil extra inkomsten uit olie- en gassector

gevangenis celstraf
Suriname

Voormalig CBvS-governor opgenomen in ziekenboeg van CPI Santo Boma

robert van trikt 419817 PfXvrLGP
Suriname

Politie haalt Van Trikt op voor resterende gevangenisstraf

censusmateriuaal
Suriname

ABS doneert Censusmaterialen aan scholen en ministeries

jarbandhan 1
Suriname

UMA: Verdraaiing woorden Jarbandhan ondermijnt zuiver parlementair debat

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws