• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Stiwewa ontvangt nieuwe donatie van schoolbenodigdheden uit Nederland

Shafely King door Shafely King
30 september 2024 02:00
in Suriname
Donatie Stiwewa

De Stichting Winti Wai en Omgeving (Stiwewa) heeft opnieuw een grote hoeveelheid schoolbenodigdheden uit Nederland ontvangen.

Deze donatie is bestemd voor scholen waarmee de stichting samenwerkt. Inmiddels heeft Stiwewa sterke samenwerkingsrelaties opgebouwd met meer dan 33 scholen.

Volgens de voorzitter van de stichting, Robby Berghout, was het deze keer slechts mogelijk om 10 tot 12 grote donatiepakketten samen te stellen.

Deze week worden de pakketten naar de geselecteerde scholen verspreid. Scholen die in aanmerking komen, ontvangen uiterlijk dinsdag 1 oktober een uitnodiging om de donatie op te halen.

Naast schoolmaterialen zal Stiwewa ook rollators en wegwerpluiers doneren aan enkele senioren.

Berghout benadrukt dat alle begunstigden persoonlijk aanwezig moeten zijn om de goederen in ontvangst te nemen.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

Volgens Pinas klopt het dat Suriname economische risico’s kent, maar betekent dat niet automatisch dat de SRD richting SRD 50 of hoger zal schieten.
Suriname

‘Ramcharan maakt samenleving onnodig bang met waardedaling SRD’

Minister Pokie in gesprek met haar Braziliaanse ambtgenoot
Suriname

Suriname en Brazilië bespreken samenwerking rond sociale bescherming

President Simons stapt in het vliegtuig op weg naar Brazilië en de Dominicaanse Republiek
Suriname

Simons zoekt in Brazilië en Dominicaanse Republiek naar economische kansen

Met name senioren die een uitkering uit Nederland ontvangen zeggen dat zij steeds meer kwijt zijn aan hun dagelijkse boodschappen. Foto: illustratief
Lifestyle

Leven in Suriname wordt ook met euro inkomen steeds zwaarder

Illustratiefoto
Suriname

Groot verdriet na overlijden van 19-jarige verkeersslachtoffer

Incident tijdens vaartocht op de rivier
Suriname

Jongeman vermist na val in Marowijnerivier bij Da Paagi

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws