• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Vrouw in Christiaan Kondre vreest voor haar leven en doet aangifte tegen broer

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
3 September 2024 06:24
in Suriname
politie ambulance

Bij de politiepost Albina is aangifte gedaan van ernstige bedreigingen met een misdrijf tegen het leven, gericht tegen de verdachte P.O.

De aangeefster, die verklaarde dat P.O. haar broer is, meldde dat hij eerder in hechtenis was genomen wegens verkrachting, maar sinds zijn vrijlating teruggekeerd is naar het dorp Christiaan Kondre zonder enige verbetering in zijn gedrag te tonen.

Volgens de aangeefster heeft P.O., die regelmatig onder invloed van alcohol verkeert, herhaaldelijk gedreigd haar met een jachtgeweer, dat hij van zijn vader leende, van het leven te beroven.

Vanwege de geïsoleerde ligging van het dorp, dat alleen per boot bereikbaar is, was het voor de aangeefster niet altijd mogelijk om persoonlijk naar het politiebureau in Albina te gaan.

Zelfs het dorpshoofd, aan wie de bedreigingen meerdere keren waren gemeld, kon geen passende maatregelen treffen, aangezien P.O. bedreigende uitlatingen doet naar iedereen in zijn omgeving.

De aangeefster werd ernstig verontrust toen P.O. haar specifiek dreigde haar vóór het einde van de maand augustus om het leven te brengen. Dit leidde ertoe dat zij met spoed naar het politiebureau in Albina ging om aangifte te doen.

Op vrijdag 30 augustus werd P.O. door de politie opgespoord en aangehouden voor voorgeleiding aan een hulpofficier van justitie.

De verdachte verklaarde zich niets te kunnen herinneren van de hem ten laste gelegde feiten, daar hij onder invloed van alcohol was tijdens de incidenten.

Na afstemming met het Openbaar Ministerie is besloten de verdachte in verzekering te stellen.

ShareTweetSend

Meer berichten

tarnadi remi
Suriname

Chevron informeert Coroniaanse gemeenschap over booractiviteiten in Blok 5

nms activiteiten
Suriname

NMA inspireert jongeren tijdens educatief milieuprogramma bij PWB Vakantieschool

koppel man vrouw echtpaar
Lifestyle

Traditionele bruiloft maakt plaats voor samenwonen onder jongeren

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2025 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2025 GFC Nieuws