• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Raoul Hellings: CEO EBS ontvangt auto ter waarde van USD 100.000

Patty door Patty
5 mei 2024 03:58
in Suriname
ebs

Raoul Hellings, de voormalige voorzitter van de politiebond en bekend activist, heeft op zijn sociale media een opvallende onthulling gedeeld. Hij beweert dat de CEO van Energiebedrijven Suriname (EBS) een gloedniewe Toyota Prado ter waarde van US$100.000 als geschenk heeft ontvangen.

Daarnaast heeft Hellings aangegeven dat de Chief Technical Officer (CTO) van EBS US$6000 heeft besteed aan het aanpassen van de grill en lampen van zijn auto.

fb
De publicatie van Hellings.

Deze onthullingen komen op een gevoelig moment, net na een verhoging van de stroomtarieven door EBS. Dit heeft de publieke aandacht gevestigd op vraagstukken rondom transparantie en financieel beheer binnen het bedrijf.

De reacties op deze berichten zijn unaniem: er wordt opgeroepen tot een diepgaand onderzoek naar de praktijken binnen EBS. Veel mensen zien dit als een ernstige zaak die aandacht verdient.

Opmerkelijk is dat Marciano Hellings, de voorzitter van de EBS-bond en broer van Raoul, ook heeft gereageerd. Hij vraagt zich af hoe zijn broer aan deze informatie is gekomen, wat extra druk legt op EBS om verantwoording af te leggen over hun uitgaven.

Volgens analisten in gesprek met GFC Nieuws roepen deze onthullingen ook vragen op over de integriteit van het management van EBS en benadrukken ze de noodzaak van meer transparantie en verantwoordelijkheid in het beheer van publieke middelen.

Foto auto ter illustratie.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

muntgeld SRD dollar muntjes
Suriname

Ondernemers twijfelen openlijk aan nut van muntgeld in Suriname

suriname palmentuin
Lifestyle

Veilige buitenplekken voor koppels blijven schaars in Paramaribo

traditioneel gezag
Suriname

Saamaka-gemeenschappen dienen petitie in tegen mijnconcessie in traditioneel leefgebied

voorlichting over drugs
Suriname

“Je bent meer waard dan drugs”: sterke boodschap tijdens voorlichtingssessie

ondertekening total en staatsolie jagesar olie en gas2
Suriname

Parmessar vraagt transparantie over overeenkomsten met Total Energies

In het voertuig bevonden zich de taxichauffeur H.A. (40) en de twee passagiers S.D. (52) en A.M. (48)
Suriname

Sigaren onderschept bij gerichte politiecontrole in Corantijnpolder

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2025 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2025 GFC Nieuws