• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Ruzie over geldinzamelingsactie escaleert op sociale media

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
4 March 2024 21:00
in Suriname
verbaasd schrik geschrokken bang angst schock verdriet huilen tranen vrouw

Foto ter illustratie.

De Surinaamse samenleving wordt opgeschrikt door een escalerende ruzie tussen twee bekende vrouwen, journalist Naomi Hoever en schrijfster en ‘geldinzamelaar’ Carol Kom.

Wat begon als een geschil over een inzamelingsactie voor een meisje wiens verhaal viraal ging, is uitgegroeid tot een juridisch conflict.

Hoever bracht via een post onder de aandacht dat het geld van een inzamelingsactie, opgezet door Kom voor het meisje, nog niet was overhandigd aan haar en haar moeder.

Kom verdedigde zich door te wijzen op afspraken met de zus van het meisje, maar hiermee was de kwestie niet opgelost.

Het bleek dat Kom ook geld had ingezameld voor Hoever nadat haar huis was afgebrand, echter zonder toestemming van Hoever en naar verluidt zonder het geld over te maken.

De zaak nam een wending wanneer anderen naar voren komen met vergelijkbare ervaringen van benadeling door Kom.

Kom heeft aangekondigd dat Hoever zal worden geconfronteerd met juridische stappen.

Deze publieke confrontatie werpt een schaduw over de reputaties van beide vrouwen en zorgt voor opschudding binnen de gemeenschap.

Foto ter illustratie

ShareTweetSend

Meer berichten

dance battle kfc
Entertainment

KFC ondersteunt Surinaams danstalent tijdens succesvolle Suriname Night – Dance Edition

defile serefidensi surinaamse vlag
Nederland

Nieuw boek ‘50 jaar onafhankelijkheid van Suriname’ brengt vijftig persoonlijke verhalen samen

Het Centraal Suriname Natuurreservaat bezoeken met alle bezienswaardigheden
Lifestyle

UNESCO-werelderfgoed Centraal Suriname steeds populairder bij avontuurlijke reizigers

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2025 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2025 GFC Nieuws