• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Vismale en Sally zijn officieel PL’ers.

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
23 februari 2024 10:02
in Suriname
Vismale PL

De welbekende cabaretier Sally van Sambel Trasie (Rubesh Kartopawiro) en de goedgunstige Louis Vismale van 1 voor 12 zijn officieel toegetreden tot de Pertjajah Luhur (PL).

Zij werden tijdens de ressortmeeting in respectievelijk Saramacca en Para gepresenteerd aan de samenleving. Zowel Sally als Vismale kiezen voor de PL omdat zij zich kunnen vinden in de ideologie van de partij.

Sally merkt op dat de PL een pionier is in de politiek. Het is de PL die de eerste Indiaanse en Chinese vrouw in De Nationale Assemblee (DNA) heeft geplaatst en pionier is geweest in talloze sociale projecten.

Een andere reden waarom Sally heeft besloten de politiek in te gaan, is omdat zij meer voor het Surinaamse volk wil betekenen.

Zij zegt de politiek 20 jaar vanaf de zijlijn te hebben gevolgd. “En eerlijk gezegd, het gaat niet goed in de politiek hier in Suriname.

De mannen hebben het niet zoals het zou moeten.” Zij wenst niet nog 20 jaar toe te kijken en nog eens 20 jaar te klagen. Daarom heeft zij gemeend om met haar intrede in de politiek daar verandering in te willen brengen.

Vismale geeft aan dat de sociale kracht van de PL hem het besluit heeft doen nemen om zich aan te sluiten bij de partij.

Samen met de PL hoopt hij veel meer hulpbehoevenden te kunnen bereiken en helpen. De PL kan altijd op zijn steun en kracht rekenen in het belang van armoedebestrijding voor de minder draagkrachtigen.

Mis dit niet:

Ondernemers willen meer voorspelbaarheid bij import en een transparante toepassing van regelgeving

VSB vraagt aandacht voor gevolgen financieel-economisch beleid voor bedrijfsleven

De voorzitter van de PL, Paul Somohardjo, is erg tevreden met deze twee aanwinsten voor de partij. Hij weet als geen ander dat deze twee de partij ondersteunen in het belang van land en volk.

“Ze hebben alles, ze hebben niets meer nodig en toch sluiten ze zich aan bij de PL.” Somohardjo verwelkomt Vismale, Sally en alle anderen die zich willen aansluiten bij PL met open armen, want hoe groter de PL wordt, hoe socialer het beleid van de volgende regering zal zijn, aldus Somohardjo.

ShareTweetSendSend

Blijf op de hoogte

duidelijkheid over importprocedures
Suriname

Ondernemers willen meer voorspelbaarheid bij import en een transparante toepassing van regelgeving

Illustratiefoto.
Suriname

VSB vraagt aandacht voor gevolgen financieel-economisch beleid voor bedrijfsleven

suriname boot korjaal rivier plantage
Suriname

LVV ontkent komst 200 nieuwe Venezolaanse vissersboten naar Suriname

Suriname is nog niet klaar voor grootschalig robotverkeer, maar de richting is duidelijk: veiliger autonome voertuigen kunnen menselijk rijden steeds duurder maken.
Lifestyle

‘Verzekeraars kunnen autorijden in Suriname onbetaalbaar maken. Auto zonder stuur neemt over’

SRD 27.000 voor vervoer overledene?
Suriname

Vragen over vervoer van overledenen: waarom wordt steeds dezelfde dienstverlener ingeschakeld?

Afspraken richten zich op voedselzekerheid, economie, connectiviteit en verdere samenwerking.
Suriname

Suriname en Venezuela sluiten negen samenwerkingsakkoorden

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws