• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Kerstdiner ambtenaren ministerie van Justitie Paramaribo eindigt in grote flop

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
23 december 2023 15:33
in Suriname
Bord leeg

Een kerstdiner georganiseerd voor een afdeling van het ministerie van Justitie in Paramaribo is vrijdagavond uitgelopen op een grote flop.

Ruim 40 ambtenaren waren uitgenodigd om zeven uur ‘s avonds aanwezig te zijn in een bekend restaurant in het uitgaanscentrum van de stad, vlak boven de populaire gelegenheid ‘T Vat.

Volgens een van de uitgenodigde gasten, die anoniem wil blijven, begon de avond met een reeks teleurstellingen. “We waren allemaal op tijd, maar tot tien uur ‘s avonds, drie uur na de afgesproken tijd, was er nog steeds geen eten geserveerd,” vertelt hij aan GFC Nieuws.

Er was een aparte ruimte in het restaurant gereserveerd met de bedoeling de ambtenaren een gezellige en exclusieve ervaring te bieden. Echter, door een miscommunicatie werd deze ruimte toegekend aan een andere partij die contant had betaald.

“We werden gedwongen om buiten te zitten. Pas na herhaaldelijk vragen werd ons een glas drinken aangeboden,” voegt de teleurgestelde gast toe.

Het kerstdiner was volgens hem georganiseerd door een speciale feestcommissie van het departement, maar het lijkt erop dat de planning en uitvoering verre van vlekkeloos waren. Na half elf ‘s avonds besloot een groot deel van de genodigden, gefrustreerd en met een lege maag, naar huis te gaan.

Verdere details over het mislukte diner en eventuele gevolgen voor de betrokkenen zijn nog niet bekend.

Mis dit niet:

Surinamers rijden van cambio naar cambio op zoek naar Amerikaanse dollars

Nieuwe videocompetitie daagt Surinamers uit om het verhaal van hun land te vertellen

ShareTweetSendSend

Blijf op de hoogte

Surinamers in problemen door gebrek aan Amerikaanse dollars bij cambio’s
Suriname

Surinamers rijden van cambio naar cambio op zoek naar Amerikaanse dollars

Tot 14 augustus aanmelden voor nationale videocompetitie “Dis’ Na Wi Stories”
Suriname

Nieuwe videocompetitie daagt Surinamers uit om het verhaal van hun land te vertellen

DNA-voorzitter Adhin ontvangt boek over Hindostaanse contractarbeid.
Suriname

“De tot Koelie Gemaakten” officieel aangeboden aan De Nationale Assemblee

Laatste EASA-missie markeert nieuwe fase voor luchtvaarttoezicht in Suriname
Suriname

Suriname dichter bij verwijdering van EU Air Safety List na afronding EASA-missie

Nieuwe website voor visumaanvragen en betaling Entry Fee vanaf 10 augustus.
Nederland

Ministerie wijzigt officiële website voor visumaanvragen en betaling Entry Fee

Ontvluchte gedetineerde binnen enkele uren weer aangehouden.
Suriname

Twaalf jaar celstraf voor gewapende overval, maar gedetineerde ontsnapt tijdens werkzaamheden

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws