• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Je bent pas rijk als je business class kan vliegen naar New York, zegt Nederlandse multimiljonair

P. Peterson door P. Peterson
24 november 2023 00:00
in Lifestyle
klm boeing 787

In een interview met GFC Lifestyle onthulde een welvarende Surinaams-Nederlandse zakenmagnaat zijn maatstaf voor rijkdom: het vermogen om zonder erbij te hoeven nadenken twee business class vliegtickets naar New York te boeken voor een spontane reis vanuit Nederland of elders voor jezelf en je liefdespartner.

De succesvolle ondernemer, die zijn fortuin heeft vergaard met diverse bedrijven in de bruisende Randstad, deelde zijn visie over hoe rijkdom werkelijk gemeten moet worden.

Volgens de multimiljonair is de traditionele kijk op rijkdom beperkt tot eurotekens en bankrekeningen.

Hij beweert dat ware welvaart zich openbaart in de vrijheid om royaal te kunnen genieten van het leven, zonder financiële terughoudendheid.

Het vermogen om moeiteloos business class tickets naar New York te boeken, inclusief een bijbehorend verblijf, dient volgens hem als een ultieme graadmeter van financieel succes.

Bekijk ook:

Paul Somohardjo nodigt heel Suriname uit voor Vaderdagviering

Woontorens in Paramaribo als oplossing voor woningtekort

“Je hoeft geen miljonair in euro’s te zijn om als rijk te worden gekwalificeerd,” verklaarde de Suri-Nederlander.

“Het gaat erom hoe comfortabel je geld kunt uitgeven, zonder dat het een pijnpunt vormt. Het boeken van business class tickets naar New York is een symbool van financiële vrijheid en overvloed.”

Deze uitspraak laat zien dat volgens hem rijk zijn niet alleen draait om het geld op je bankrekening, maar meer om hoe vrij en onafhankelijk je bent in het leven leiden zoals jij dat wilt.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

Vaders worden zondag verwend
Lifestyle

Paul Somohardjo nodigt heel Suriname uit voor Vaderdagviering

Door nu te kiezen voor bouwen in de hoogte kan Paramaribo zich voorbereiden op de toekomst en tegelijkertijd inspelen op de woonwensen van een nieuwe generatie. Foto: Amsterdam
Lifestyle

Woontorens in Paramaribo als oplossing voor woningtekort

Er is weinig vertrouwen in lagere vliegtickets tussen Nederland en Suriname
Lifestyle

Discussie over dure tickets naar Paramaribo verliest aandacht, reizigers kijken verder

De vraag naar persoonlijke en kleinschalige sportbeleving lijkt in elk geval toe te nemen in Suriname
Lifestyle

Nieuwe fitnesshype bereikt Suriname: ‘Je ontmoet ook nieuwe mensen’

Het belang van meer bewegen zou beter uitgelegd moeten worden. Foto; Pixabay
Lifestyle

KIVC pleit voor meer aandacht voor dagelijkse beweging in Suriname

restaurant eten diner
Gezondheid

Het eten van hondenvlees in Suriname

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws