• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Analyticus onderstreept voordelen grondconversie: ‘Het is een goed plan’

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
6 november 2023 22:00
in Suriname
Grond aarde perceel

De ophef rondom het grondconversieplan van de regering Santokhi is overdreven, zegt Suriname- analist Soeroechomento in een recent gesprek met GFC Nieuws.

Hij betoogt dat dit plan juist veel voordelen met zich meebrengt die het welzijn van het land ten goede komen. Volgens hem zal de economie een significante boost krijgen door het plan, en zullen particuliere grondbezitters meer rechtszekerheid en een sterkere motivatie ervaren om in hun land te investeren.

De waarnemer benadrukt wel dat voor een optimaal effect van het grondconversiebeleid, de toewijzing van grond transparant en rechtvaardig moet plaatsvinden, waarbij enkel rechthebbenden in aanmerking komen.

Hij uit zijn frustratie over de tendens van kritiek zonder diepgaand onderzoek en roept op tot een meer gefundeerde benadering van de kwestie.

De analist spoort aan tot een einde aan het napraten en dringt er bij het publiek op aan zich goed te informeren.

Soeroechomento is ervan overtuigd dat, naarmate meer mensen zich verdiepen in de details van het beleid, de voordelen ervan breder erkend zullen worden, zowel binnen Suriname als op internationaal niveau.

Hij staat vast in zijn geloof dat het grondconversiebeleid op de lange termijn als iets positiefs zal worden gezien.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

gevangenis celstraf
Suriname

Ambassadeur Paulus-Aminta start laatste ronde bezoeken aan Surinaamse gedetineerden in Cuba

NL leger en politie crime criminaliteit
Suriname

Operatie Marbonsu moet criminaliteit en illegale activiteiten in binnenland tegengaan

infocentrum ndp para
Suriname

NDP-parlementariër Marengo versterkt band met gemeenschap

olie gas
Suriname

Pauze bij olieprojecten in Suriname is niet ondenkbaar

gerold sewcharan pro
Suriname

Mungra waarschuwt dat Sewcharans pleidooi voor meerdere PG’s eigenbelang dient

geur vies stank neus
Suriname

Vreemde indringende geur in Gompertstraat roept zorgen op bij voorbijgangers

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2025 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2025 GFC Nieuws