• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Surinaamse miljonair in Nederland adviseert nooit te onthullen hoeveel geld je verdient

P. Peterson door P. Peterson
4 november 2023 04:01
in Lifestyle
man geld dollar euro

Een prominente Surinaams-Nederlandse miljonair heeft onlangs een opmerkelijk advies gegeven aan opkomende ondernemers en professionals die vooruitgang boeken in hun carrière.

De vijftiger, oprichter van meerdere succesvolle bedrijven in de Randstad, deelde zijn inzichten tijdens een interview met een medewerker van GFC Lifestyle.

Zijn hoofdboodschap was kristalhelder: “Voor je eigen bestwil, vertel nooit aan iemand hoeveel geld je verdient.”

Volgens hem is de harde waarheid dat de meeste mensen simpelweg niet gelukkig zijn met het succes van een ander en niet het beste met je voorhebben.

Hij erkent dat de impuls om je financiële succes te delen begrijpelijk is, vooral als je bedenkt hoeveel zweet en tranen het heeft gekost om te bereiken waar je nu staat.

“In het begin wil je je successen van de daken schreeuwen”, zegt hij, “maar het is wijsheid die succes slechts met een zeer beperkte kring te delen.”

Door schade en schande is hij wijzer geworden, zo vertelt hij. “Mensen die je jaren niet hebt gesproken, komen ineens uit alle hoeken en gaten om geld en gunsten te vragen.”

Hij waarschuwt dat je plotseling ieders ‘beste vriend’ lijkt te worden.

De Surinaamse-Nederlander adviseert daarom om uiterst voorzichtig te zijn met wie je goed nieuws deelt. “Hoe minder mensen van je financiën afweten, hoe beter,” benadrukt hij.

Met deze woorden hoopt hij anderen te beschermen tegen de potentiële valkuilen van het onthullen van persoonlijk financieel succes.

Foto ter illustratie.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

schiphol vliegtuig boeing
Lifestyle

Waarom gaan vluchten naar Paramaribo vaak wel door bij slecht weer?

kerk predikant priester dominee
Lifestyle

Geor Hering waarschuwt voor misleidende adviezen van kerkelijke leiders in Suriname

spiegel depressief
Lifestyle

Moeder beledigt dochter jaren over lichaam en kinderen grijpen in

leraressen school
Lifestyle

‘Surinaamse leerkrachten dienen ook buiten school netjes gekleed te zijn’

johan adolf pengel luchthaven surinam airways slm boeing 737
Lifestyle

Ondernemers uit Nederland kunnen ook in Suriname vermogen opbouwen

suriname
Lifestyle

Toerisme in Suriname hoeft niet alleen van Nederland te komen, ook Amerika biedt kansen

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws