• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Arbeider in verzekering gesteld voor diefstal SRD 50.000 uit auto werknemer

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
16 oktober 2023 01:30 - Geüpdatet op 23 oktober 2023 14:19
in Nieuws, Suriname
man gevangenis cel

GFC NIEUWSREDACTIE – Op vrijdag 13 oktober werd de 38-jarige R.P. aangehouden en in verzekering gesteld door de Surinaamse politie op verdenking van diefstal van een aanzienlijk geldbedrag ter waarde van SRD 50.000,-.

Deze diefstal vond plaats nadat de verdachte toegang kreeg tot het voertuig van zijn werkgever door onopgemerkt de autosleutels te ontvreemden.

R.P. werd echter betrapt tijdens het plegen van de daad door een neef van de werkgever, wat leidde tot een confrontatie en uiteindelijk een bekentenis.

De diefstal vond plaats op 13 oktober, waarbij R.P. zich onrechtmatig toegang verschafte tot het voertuig van zijn werkgever.

Op een onbewaakt moment wist hij de autosleutels te bemachtigen en gebruikte deze om toegang te krijgen tot het voertuig. De gestolen buit bedroeg een aanzienlijk geldbedrag van SRD 50.000,-.

Tijdens het uitvoeren van de diefstal werd R.P. betrapt door een oplettende neef van de werkgever. Deze getuige confronteerde de verdachte onmiddellijk met zijn handelingen, wat resulteerde in een verhitte situatie. De neef bracht de werkgever op de hoogte van het incident en de beschuldigingen tegen R.P.

Ondanks de beschuldigingen ontkende R.P. aanvankelijk betrokkenheid bij de diefstal. Hij hield vol dat hij onschuldig was aan de beschuldigingen van de werkgever en diens neef.

Na zijn aanhouding en verdere ondervraging door de autoriteiten, gaf R.P. echter toe dat hij wel degelijk de diefstal had gepleegd.

Bekijk ook:

Studenten AdeKUS verdiepen zich in verantwoord en kwikvrij goudmijnbeheer

Rosebel Gold Mines draagt nieuwe leerkrachtenwoningen over aan Brownsweg en Klaaskreek

ShareTweetSendSend

Meer berichten

PlanetGOLD en AdeKUS slaan handen ineen voor duurzame mijnbouw.
Suriname

Studenten AdeKUS verdiepen zich in verantwoord en kwikvrij goudmijnbeheer

Nieuwe leerkrachtenwoningen moeten onderwijs in Brownsweg en Klaaskreek versterken.
Suriname

Rosebel Gold Mines draagt nieuwe leerkrachtenwoningen over aan Brownsweg en Klaaskreek

Geen wijzigingen in Spaans Schengenvisumbeleid voor Suriname.
Suriname

Ministerie ontkent wijzigingen in Spaans Schengenvisumbeleid voor Suriname en regio

President Simons vliegt naar Londen voor economische gesprekken
Suriname

President Simons vliegt naar Engeland voor miljardenpraatjes met banken en oliebedrijven

Verdachten hebben gezamenlijk 14 vonnissen op hun naam staan.
Suriname

Politie houdt twee verdachten aan na diefstal van aluminiumonderdelen in Houttuin

Meer toezicht op straat: is een Surinaams boa systeem een optie? Foto: voertuig Nederlandse handhaving
Nederland

‘Nederlands model met handhavers kan de Surinaamse politie ontlasten’

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws