• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Startsein gegeven voor verfraaiing Ringweg

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
1 augustus 2023 03:11 - Geüpdatet op 26 oktober 2023 06:12
in Nieuws
OW en IMS verfraaien Ringweg

GFC NIEUWSREDACTIE- Waarnemend directeur Inder Gangabisoensingh van Openbaar Groen en Afvalbeheer (OGA) in Suriname heeft samen met directie van International Mall of Suriname (IMS) het startsein gegeven van het verfraaiingsproject Ringweg.

Dit vond plaats op het terrein van IMS te Paramaribo-Noord. Tijdens de ceremonie was minister Riad Nurmohamed van Openbare Werken (OW) aanwezig.

Gangabisoensingh merkte op dat OGA reeds geruime tijd bezig is met het fatsoeneren en verfraaien van diverse hoofdwegen. Vanuit de particuliere sector zijn er vaker verzoeken gericht naar OW om een bijdrage te leveren bij deze projecten.

IMS heeft toestemming van het ministerie om ondersteuning te bieden aan het onderhouden en sierlijk maken van de Ringweg.

IMS zal daarnaast in samenwerking met deskundigen van OW aan weerszijde van de Charlesburgweg en de Katjangstraat mahoniebomen planten.

“Er is gekozen voor het versieren van de bermen met mahoniebomen, omdat de wortels van deze boom geen schade zal brengen aan de weg en zorgt ook voor een stukje biodiversiteit. Het schoonmaken van het kanaal is binnen dit onderhoudsproject niet uitgesloten”, benadrukt OGA-directeur.

De directeur is de leiding van het winkelcentrum zeer erkentelijk voor het nemen van dit initiatief en wenst hen succes toe.

Nurmohamed is zeer ingenomen met dit initiatief en hoopt dat meerdere ondernemers zich zullen aansluiten bij dit soort projecten.

Volgens de bewindsman streeft OW steeds naar een groener beleid voor Suriname en juicht daarom meer van deze projecten toe.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

bewoners phedra ndp
Suriname

NDP hielp volgens Suriname- analist juist kwetsbare groepen

verkeersongeval
Suriname

Bromfietsers slaan op de vlucht en veroorzaken ongeval

mense met een beperking
Suriname

Bewustwordingsmaand voor personen met ontwikkelingsstoornis van start met inclusieloop

cassaveziekte
Suriname

Cassavemozaïekziekte bedreigt voedselzekerheid in Suriname

aangehouden vrouw gevangenis handboeien arrestatie politie
Suriname

Vrouw aangehouden op Zanderij met grote geldbedragen

sirene politie ambulance arrest aanhouding
Suriname

Jongeren betrokken bij illegale race, voertuigen in beslag genomen

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws