• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Dc Saramacca met boeren Wayambo Noord bij minister OW

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
16 maart 2023 15:46 - Geüpdatet op 26 oktober 2023 07:17
in Nieuws
thumbnail

GFC NIEUWSREDACTIE- Districtscommissaris van Saramacca, Sherin Bansi-Durga, is vandaag met een vertegenwoordiging van de boeren van het noordelijk deel van het Wayambo woongebied ontvangen door de minister van Openbare Werken, Riad Nurmohammed.

Het probleem in het noordelijk deel van het Wayambo gebied doet zich al enkele jaren voor waarbij de waterhuishouding in het noordelijk deel van dat gebied verstoord is geraakt door handelingen van derden in de zwamp en dit bij de minste en geringste regen voor enorme verliezen en problemen zorgt bij de ongeveer 200 boerengezinnen en hun landbouwgronden.

Tijdens de bespreking vandaag is dit probleem voorgelegd aan de minister van Openbare Werken. Gezamenlijk is afgesproken om te komen tot duurzame oplossingen met betrekking tot dit probleem.

De meest voor de hand liggende oplossing voor nu is een kanaal te graven vanuit Pomona noord richting Saramacca rivier met een sluizen systeem.

Hiertoe heeft de minister opdracht gegeven aan de waarnemend directeur van Openbare Werken Mohan om een bestek voor te bereiden en op te maken waarbij ook is afgesproken dat er vanuit Openbare Werken binnen een week uitsluitsel zal worden gegeven over de aanbesteding.

Bekijk ook:

Caribische bedrijven verkennen nieuwe markten in Guyana en Suriname

Dichtgegroeide waterputten zorgen voor slechtere afwatering in woonwijken Paramaribo

ShareTweetSendSend

Meer berichten

Handelsmissie moet nieuwe zakelijke deals en partnerships opleveren.
Suriname

Caribische bedrijven verkennen nieuwe markten in Guyana en Suriname

Waterputten verdwijnen onder onkruid
Lifestyle

Dichtgegroeide waterputten zorgen voor slechtere afwatering in woonwijken Paramaribo

Cocaïne, hasj en XTC vernietigd onder toezicht OM
Suriname

Narcoticabrigade vernietigt ruim 300 kilo drugs in Para

GFC Nieuws onderzocht de prijsverschillen tussen Amerika en Nederland en ontdekte opvallende verschillen bij laptops, smartphones en andere elektronica.
Lifestyle

Surinamers besparen fors op Amerikaanse aankopen, prijzen in Nederland veel hoger

40-jarige man aangehouden na bedreiging bestuurster
Suriname

Bedreiging met speelgoedvuurwapen in file na incident Coesewijnestraat

VP Gregory Rusland
Suriname

Rusland sluit Onderwijscongres 2026 af met oproep tot onderwijsvisie richting 2035

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws