• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Caricom-Jeugdvertegenwoordigers worden klaargestoomd voor uitvoering jeugd actieplan

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
8 March 2023 11:00 - Geüpdatet op 26 October 2023 07:19
in Nieuws
334778508 2814880768644492 1860164088942537060 n

GFC NIEUWSREDACTIE- Het ministerie van Arbeid Werkgelegenheid & Jeugdzaken (AWJ) in Suriname werkt middels gerichte trainingen aan het versterken van kennis en vaardigheden van zowel de Caricom-Jeugdambassadeurs (CYA’s) als Caricom-Jeugdofficiers (CYO’s).

Deze trainingen moeten de jeugdvertegenwoordigers in staat stellen om op een effectieve manier invulling te kunnen te geven aan hun taken.

Een van hun taken is uitvoering geven aan het Caricom Youth Ambassadors Program for Suriname (CYAPS) en het actualiseren en implementeren van het Caricom Youth Development Action Plan (CYDAP).

In het kader van deze capaciteitsopbouw hebben de jeugdvertegenwoordigers op zaterdag 4 maart 2023 de eerste training in een serie van een zestal trainingen afgerond.

De bedoelde training had als thema “From Planning to Actuality”. Het leerdoel was hoe doelen te stellen en hoe de strategische planning wordt bepaald om koers te zetten naar de uiteindelijke implementatie van programma’s.

Het project van de trainingen ter capaciteitsopbouw van deze speciale doelgroep wordt uitgevoerd door het onderdirectoraat Nationaal Jeugdinstituut (NJI) van het ministerie.

De interim-directeur van dit Instituut, Mitesh Bhaggoe, zei bij deze gelegenheid aan de jeugdvertegenwoordigers dat hij verwacht dat ze met de toegeruste kennis, in de praktijk zullen demonstreren dat ze het eerste leerdoel beheersen door aan de slag te gaan.

Hij heeft verzekerd dat het ministerie zich zal blijven richten op versterking en verbetering van de capaciteit van deze groep met de bedoeling dat ze excelleren in het vertegenwoordigen van de Surinaamse jeugd binnen de Caricom.

ShareTweetSend

Meer berichten

tarnadi remi
Suriname

Chevron informeert Coroniaanse gemeenschap over booractiviteiten in Blok 5

kirk charlie
Buitenland

Buitenlanders die moord Charlie Kirk toejuichen mogelijk niet meer welkom in Amerika

Sergio Yanes Preciado
Buitenland

Man breekt neus van Joodse vader voor ogen van zijn kinderen maar krijgt geen straf

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2025 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2025 GFC Nieuws