• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Vrouw moet onder bedreiging van vuurwapen in haar mond sieraden, lasmachine en auto afstaan aan vriend die ze weigerde te huwen

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
23 January 2023 15:17 - Geüpdatet op 26 October 2023 07:40
in Nieuws
GFC. Nieuws uit Suriname

GFC NIEUWSREDACTIE- De recherche van Regio Paramaribo in Suriname heeft zaterdag de 39-jarige verdachte Shaik R. ter zake mishandeling, bedreiging en verduistering strafbare feiten.

De aangeefster T.D. heeft een dag ervoor aangifte gedaan van deze gepleegde strafbare feiten bij de recherche van Regio Paramaribo.

Naar zeggen van de aangeefster had ze ongeveer een jaar een liefdesrelatie met de verdachte Shaik. Vier maanden geleden vroeg de verdachte haar ten huwelijk, maar ze weigerde zijn verzoek.

Vanaf dat moment werd T.D. door de man bedreigd en mishandeld. De verdachte Shaik zette met geweld een vuistvuurwapen in haar mond en werden haar sieraden, een lasmachine en een perceelkaart onder druk door de verdachte weggenomen. Verder nam hij het voertuig van T.D. weg, onder het mom dat hij deze naar een monteur zou brengen. De vrouw zag haar voertuig echter niet meer.

Na uitgewerkte informatie is het voertuig, de lasmachine en het perceelkaart teruggevonden bij één van de woningen van de verdachte in het ressort de Nieuwe Grond.

Het vuistvuurwapen waarmee T.D. is bedreigd, is nog niet terecht.

Vermeldenswaard is dat het voertuig van de aangeefster reeds was overgeschreven op naam van de vrouw van de verdachte Shaik, waarmee hij reeds drie jaren is getrouwd.

Uit het verder onderzoek en op camerabeelden is gebleken dat de moeder van de verdachte de gouden halsketting van T.D. aanhad. De moeder van de verdachte gaf de politie te kennen dat zij de sieraden als cadeau heeft gekregen van haar zoon.

Na te zijn voorgeleid is de verdachte hangende het onderzoek door de politie in verzekering gesteld.

ShareTweetSend

Meer berichten

brommer bromfiets suriname
Lifestyle

Slippers op de motor in Suriname staat ter discussie

water drinken kind dorst
Gezondheid

KIVC waarschuwt voor risico’s van lightdranken en energiedranken op geheugen

koppel interraciaal man vrouw echtpaar
Lifestyle

Niet elke man uit Nederland met wat euro’s is rijk zegt docente Ida Thornhill

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2025 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2025 GFC Nieuws