• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

33-jarige autobestuurder Sheik Panchoe overlijdt na aanrijding in ziekenhuis, veroorzaakster ingesloten

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
2 december 2022 11:00
in Nieuws
Illustratiefoto

Illustratiefoto

GFC NIEUWSREDACTIE- De 33-jarige autobestuurder Sheik Panchoe is op donderdag 1 december na een aanrijding met een andere personenauto aan de van ’t Hogeruysstraat in Paramaribo, Suriname, in het ziekenhuis komen te overlijden.

De politie van het bureau Nieuwe Haven kreeg omstreeks 01.00 uur in de ochtend een melding van een aanrijding tussen twee personenauto’s, waarbij er sprake was van zware materiële schade en persoonlijke ongelukken ter hoogte van de brug aan de van ’t Hogerhuysstraat.

Bij aankomst van de politie bleek het te gaan om een Toyota Vitz die door Sheik werd bestuurd en een Toyota Mark X die in tegenover gestelde richting over voornoemde weg reden.

De automobilist Sheik kwam vanuit de richting van het stadscentrum en de Toyota Mark X kwam vanuit de richting van Latour.

Op een gegeven moment kwamen deze twee voertuigen door tot nog toe onbekende reden ter hoogte van de brug van de Saramaccadoorsteeg met elkaar in botsing.

Zowel Sheik als de andere automobilist Xaviera A. en haar mede-inzittende R.D. raakten gewond en werden met de ambulance afgevoerd naar de Spoed Eisende Hulp van het Academisch Ziekenhuis Paramaribo.

De drie gewonden werden ter verpleging in de ziekeninrichting opgenomen alwaar Sheik enkele uren daarna het leven heeft gelaten.

De veroorzaker Xaviera blijkt niet in het bezit te zijn van een Surinaams rijbewijs en is in verzekering gesteld. Onder politiebewaking ligt zij voor medische behandeling in het ziekenhuis.

Mis dit niet:

Eerste grote productieapparatuur voor GranMorgu-project arriveert in Suriname

SLM vliegt vanaf 27 september met Eastern Airlines en zet in december Boeing 777 in

Beide voertuigen zijn hangende het onderzoek ter herkeuring in beslag genomen.

Het ontzielde lichaam van Sheik is voor obductie in beslag genomen.

ShareTweetSendSend

Blijf op de hoogte

Eerste grote subsea-apparatuur voor GranMorgu aangekomen in Suriname.
Suriname

Eerste grote productieapparatuur voor GranMorgu-project arriveert in Suriname

slm directeur johan sandie
Suriname

SLM vliegt vanaf 27 september met Eastern Airlines en zet in december Boeing 777 in

Suriname vraagt internationale steun voor natuurbehoud
Suriname

President Simons vraagt bij VN aandacht voor bossen en klimaatfinanciering

President Simons: ‘Dialoog is het enige antwoord’.
Suriname

Suriname roept bij VN op tot dialoog en vreedzame oplossing van conflicten

Beveiliging Grasalco ontdekt wapens in voertuig, zes verdachten aangehouden
Suriname

Zes personen aangehouden tijdens controle bij maingate Grasalco

Ministers Melvin Bouva en Tom Berendsen bespraken in New York onder meer de Schengenvisumprocedure voor Surinamers. Foto: CDS
Nederland

Suriname wil visumvrij reizen naar Schengen, Nederland belooft steun

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws