• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Nog geen uur na dood van mijn vader probeerde een vogel mijn kamer binnen te vliegen

P. Peterson door P. Peterson
2 september 2022 13:00
in Lifestyle, Opmerkelijk
raam kozijn

GFC LIFESTYLEREDACTIE- Dat het leven na het afsterven van het menselijk lichaam gewoon doorgaat, maar dan in een geestelijke vorm, is voor een meerderheid personen zonder enige twijfel het geval.

Volgens een onderzoek van Ipsos gelooft iets meer dan de helft, 51 procent, van de wereldburgers dat er een vorm van leven na de dood is.

23 procent gelooft wel in een hiernamaals, maar dan niet specifiek dat wij gaan naar een hemel of hel.

De 53- jarige Linda uit Rotterdam, Nederland, vertelt aan de GFC Nieuws lifestyleredactie dat ze sinds haar jeugd als atheïst door het leven ging.

Atheïsme houdt in dat men geen geloof heeft in één of meer goden. Als je dood bent wordt alles zwart en betekent het niets meer of minder dan het einde, denken atheïsten

“Ik geloofde altijd dat er helemaal niets gebeurt nadat iemand zijn of haar laatste adem uitblaast. Geen pastoor of wie dan ook zou mij op andere gedachten kunnen brengen”, legt  de vijftiger uit aan GFC.

“Maar dat veranderde op de middag waarop ik een telefoontje kreeg van mijn moeder dat mijn vader plotseling was overleden”.

De Rotterdamse moest de schok verwerken en ging huilend op bed liggen.

Bekijk ook:

‘Surinamers verwachten familiebezoek uit Nederland, maar omgekeerd komen zij nooit’

Paramaribo gebukt onder intense hitte, temperaturen lopen op tot 36 graden

“Ik denk dat het niet langer dan een half uur later was dat een vogel op zeer opvallende wijze probeerde mijn slaapkamer binnen te komen”.

“Het diertje bleef langere tijd met zijn snavel tikken tegen mijn raam en wilde naar binnen. Daarnaast maakte het ook ongewone maar duidelijk vrolijke geluiden”.

Ze zegt dit nog nooit eerder te hebben meegemaakt en weet zeker dat het geen toeval is.

“Dit is beslist een signaal geweest van mijn vader. Hij is mij voor de laatste keer komen groeten en heeft mij zo laten weten dat het goed gaat met hem. Het kan haast niet anders”.

“Het tafereel was te uitzonderlijk. Ik weet nu wel dat er veel meer is tussen hemel en aarde”, is haar stellige overtuiging.

Foto ter illustratie.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

Geld en visum als belangrijkste reden waarom Surinaamse familie Nederland minder vaak bezoeken. Foto: Schiphol Airport
Lifestyle

‘Surinamers verwachten familiebezoek uit Nederland, maar omgekeerd komen zij nooit’

Hitte in Paramaribo loopt op tot 37 graden,
Lifestyle

Paramaribo gebukt onder intense hitte, temperaturen lopen op tot 36 graden

Bijstandsuitkering: een reis naar Suriname moet vooraf gemeld worden bij de gemeente, die beoordeelt of het verblijf is toegestaan
Lifestyle

Niet alle Nederlandse uitkeringen kunnen bij verhuizing naar Suriname worden behouden

reizen nederlands paspoort
Lifestyle

Nederland maakt uitzondering voor kinderbijslag in Suriname

De overwaarde op een Nederlandse woning kan kansen bieden voor vastgoed in Suriname, maar zowel Nederlandse als Surinaamse regels spelen een rol.
Lifestyle

Een huis kopen in Suriname met overwaarde van je Nederlandse woning, kan dat?

Pleidooi voor gevangenisstraf voor roekeloze verkeerscriminelen
Lifestyle

Geor Hering ziet hardrijders en inhaalmaniakken graag achter de tralies

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws