• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Ramdin hekelt kritiek opposanten op inspanningen regering om het land uit het dal te halen

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
26 juni 2022 05:00
in Nieuws
albert ramdin

GFC NIEUWSREDACTIE- Minister Albert Ramdin van Buitenlandse Zaken, International Business en Internationale Samenwerking (BIBIS) vindt het zeer ironisch dat de inspanningen van de regering om het land uit het dal te halen steeds worden bekritiseerd door degenen die verantwoordelijk zijn voor het probleem.

Ramdin vindt dat de indruk onterecht wordt gewekt dat een lening van USD 2 miljard is aangegaan en dat het geld is overgemaakt naar bankrekeningen.

“Ik wil heel duidelijk aangeven dat dit niet op waarheid berust. Er is geen lening aangegaan,” zei de minister ad-interim van Financiën in het parlement.

Hij zegt verder dat de intentie tot deze beoogde lening nooit is geëffectueerd, dus er hebben nooit financiële transacties plaatsgevonden.

Volgens de minister heeft de regering gesprekken gevoerd met de schuldeisers om de schulden te herschikken, maar er werd geëist om een Internationaal Monetair Fonds (IMF) programma.

Bekijk ook:

Tien rechercheurs volgen gespecialiseerde cursus in forensische ballistiek

Vader raakt gewond na aanval door verwarde zoon

Uiteindelijk is Suriname in zee gegaan met het IMF en heeft de lening van USD 2 miljard bij verschillende organisaties niet geëffectueerd.

“Dus het moet duidelijk zijn dat de hoge schuldenlast de oorsprong en de principiële reden is waarom ons land thans in een financiële en economische crisis verkeert.”

ShareTweetSendSend

Meer berichten

Nieuwe kennis moet kwaliteit van vuurwapenonderzoeken verbeteren.
Suriname

Tien rechercheurs volgen gespecialiseerde cursus in forensische ballistiek

Illustratiefoto.
Suriname

Vader raakt gewond na aanval door verwarde zoon

Leerlingen leren over natuur, recycling en klimaat tijdens nieuw jeugdproject.
Suriname

‘Klimaat Kampioentjes van Marowijne’ moet kinderen opleiden tot jonge klimaatleiders

Suriname trekt opnieuw internationale aandacht met offshoregebieden.
Suriname

Staatsolie ontvangt twee nieuwe voorstellen voor offshoregebieden in Sector 3 DEMERARA

Tentoonstelling staat in het teken van 250 jaar Amerikaanse onafhankelijkheid.
Suriname

‘The Road to Liberty’ brengt geschiedenis van Amerikaanse onafhankelijkheid naar Paramaribo

Illustratiefoto.
Suriname

Practicum Center Lelydorp krijgt miljoenenimpuls voor technisch onderwijs via SURICAP

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws