• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Politie vraagt burgerij alertheid voor actieve oplichters

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
18 mei 2022 03:00
in Nieuws
usd dollar valuta 1

GFC NIEUWSREDACTIE- Ondanks eerdere waarschuwingen van oplichtingen wordt de politie steeds weer geconfronteerd met gevallen waarbij personen beetgenomen worden door criminelen.

De politie van het bureau Nickerie in het westen van Suriname heeft de afgelopen periode een toename van aangiften ter zake oplichting geconstateerd. Daarbij zijn de aangevers voor grote geldbedragen benadeeld.

Uit het voorlopig onderzoek is gebleken dat de verdachten onder valse namen opereren of zich voordoen als te zijn ondernemers om zichzelf te bevoordelen.

Er zijn gevallen waarbij de verdachten bijvoorbeeld Amerikaanse Dollars tegen een zeer gunstige dan wel aantrekkelijke wisselkoers aanboden.

In andere gevallen hebben de verdachten door listige kunstgrepen goederen en of diensten aangeboden, waarbij de aangevers eerst moesten betalen, zonder enig goed te hebben ontvangen of bewezen diensten.

De politie doet ten overvloede een dringend beroep op de burgerij om extra alert te zijn en zich niet beet te laten nemen door deze oplichters.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

handboeien arrest aanhouding verdachte 2 gevangenis
Suriname

Stiefzoon aangehouden na diefstal van gouden sieraden uit woning

president Jennifer Simons
Suriname

Regering versnelt uitbetaling sociale maatregelen vanwege internationale crisis

wet advocatuur
Suriname

Minister Misiekaba wil onderhandelen met Afonsoewa na rechterlijke uitspraak

[Aggregator] Downloaded image for imported item #432263
Suriname

ECD sluit supermarkt en maakt proces-verbaal op voor prijsopdrijving en smokkel

klm airport schiphol
Nederland

Actiegroep overweegt petitie voor transparantie ticketprijzen Amsterdam–Paramaribo

ford semc vs
Suriname

VS wil samenwerking met bedrijven in Suriname verder verdiepen

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws