• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Gedrag aangehouden militairen onacceptabel

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
8 april 2022 14:12
in Nieuws
GFC. Nieuws uit Suriname

GFC NIEUWSREDACTIE- Met diepe verontwaardiging en afschuw heeft de leiding van het Nationaal Leger (NL) kennisgenomen van drie militairen (MP’ers) die zijn aangehouden.

De verdachten worden in verband gebracht met de beroving van een ondernemer te Paramaribo Noord. Intussen is één verdachte na voorgeleid te zijn bij de auditeur militair in verzekering gesteld. De twee overigen zijn na verhoor en in overleg met de auditeur militair heengezonden.

Het strafbaar feit waarvan ze worden verdacht is zeer ernstig en het vult het Nationaal Leger met afschuw dat diens medewerkers deel zijn van zulke ernstige misdrijven.

Dit past helemaal niet in de kernwaarden, integriteitscodes en het gedrag dat van militairen wordt verwacht. Dit soort handelingen van militairen wijkt totaal af van het beleid van het ministerie van Defensie.

Het geheel integriteitsbeleid zal in de komende tijd verder worden aangescherpt, terwijl er ook een bewustwording komt over kernwaarden.

Het Nationaal Leger betreurt deze kwestie ten zeerste en de overige collega’s worden opgeroepen om het goede werk voort te zetten.

Het leger heeft de plicht om bij te dragen aan een goed veiligheidsklimaat dat essentieel is voor de verdere economische en sociale ontwikkeling van ons land.

Mis dit niet:

Lage waterdruk in delen van Paramaribo en omgeving door uitval bron

Arrestant (64) verdacht van seksueel misbruik 10-jarig meisje overleden in cel

ShareTweetSendSend

Blijf op de hoogte

Productiestation Meerzorg getroffen.
Suriname

Lage waterdruk in delen van Paramaribo en omgeving door uitval bron

64-jarige arrestant sterft natuurlijke dood in cellenhuis politiebureau Centrum
Suriname

Arrestant (64) verdacht van seksueel misbruik 10-jarig meisje overleden in cel

Structureel overleg over openbare orde en veiligheid.
Nieuws

Korpschef Pinas en dc Bhattoe bespreken versterking veiligheid en verkeershandhaving in Wanica

Kamer vraagt duidelijkheid over veiligheid, gestrande reizigers en hervatting verbinding.
Suriname

SGCC bezorgd over opschorting Canawaima-veerdienst

Minister Mike Noersalim ontvangt de Filipijnse ambassadeur Patrick John voor overleg over landbouw, visserij en technologische samenwerking. Foto: CDS
Suriname

Suriname en Filipijnen verkennen samenwerking in rijst, visserij en kokosindustrie

S.S. bezwijkt aan verwondingen na val met bromfiets.
Suriname

45-jarige bromfietser overleden na verkeersongeval aan Commissaris Weythingweg

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws