• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

4 jaar strafeis tegen vader voor seks met 14-jarige dochter

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
5 april 2022 06:54
in Nieuws
hand 984170 1280

GFC NIEUWSREDACTIE- Orlando A. (56) hoorde maandag vier jaar cel tegen zich eisen voor seks met zijn dochter (14).

Het Openbaar Ministerie in Suriname is van oordeel dat het bewijs is geleverd dat de man het kind seksueel heeft misbruikt.

In dit geval heeft het slachtoffer bij de politie en in de rechtszaal bevestigd dat haar vader haar heeft misbruikt. Hij ontmaagde haar.

Zij was in januari vorig jaar bij haar vader die zich steeds aan haar heeft vergrepen. Haar moeder had een verandering in haar gedrag gemerkt.

BEKIJK OOK MEER GFC NIEUWS: Jaloers tienermeisje uit Paramaribo wil leven van haar 15- jarige nicht ruïneren

Nadat het misbruik aan het licht kwam, heeft de vrouw aangifte gedaan.

Advocaat Krish Bhoendie heeft in zijn betoog echter aangevoerd dat andere mannen ook aan het meisje zijn geweest, maar die zijn nimmer ingesloten. Hij kon zich er niet in terugvinden dat alleen Orlando A. is aangehouden.

Bhoendie was er niet over te spreken dat het Openbaar Ministerie niet de complete verklaring van het slachtoffer heeft meegenomen. Volgens hem wilde het meisje seks met haar vader.

Orlando A., die vader is van 18 kinderen en besmet is met HIV, blijft aangehouden. Bhoendie zegt dat de man impotent is.

Mis dit niet:

Korpschef Pinas en dc Bhattoe bespreken versterking veiligheid en verkeershandhaving in Wanica

SGCC bezorgd over opschorting Canawaima-veerdienst

Op 2 mei zal het Openbaar Ministerie weer aan het woord komen.

ShareTweetSendSend

Blijf op de hoogte

Structureel overleg over openbare orde en veiligheid.
Nieuws

Korpschef Pinas en dc Bhattoe bespreken versterking veiligheid en verkeershandhaving in Wanica

Kamer vraagt duidelijkheid over veiligheid, gestrande reizigers en hervatting verbinding.
Suriname

SGCC bezorgd over opschorting Canawaima-veerdienst

Minister Mike Noersalim ontvangt de Filipijnse ambassadeur Patrick John voor overleg over landbouw, visserij en technologische samenwerking. Foto: CDS
Suriname

Suriname en Filipijnen verkennen samenwerking in rijst, visserij en kokosindustrie

S.S. bezwijkt aan verwondingen na val met bromfiets.
Suriname

45-jarige bromfietser overleden na verkeersongeval aan Commissaris Weythingweg

President Jennifer Simons, familie en genodigden brengen tijdens ‘Celebrate Borger’ in de Congreshal eer aan de overleden Borger Breeveld. Foto: CDS
Entertainment

Suriname brengt laatste eer aan cultuuricoon Borger Breeveld

Bewust omgaan met water centraal tijdens droge periode.
Suriname

SWM start campagne ‘Samen Zuinig; Water voor Iedereen!’

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws