• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Rekenkamer Nederland op bezoek bij DNA

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
11 maart 2022 04:00
in Nieuws
bezoek nederlandse rekenkamer

GFC NIEUWSREDACTIE- Een vertegenwoordiging van de Algemene Rekenkamer van Nederland (ARN) bestaande uit de leden Andrea Conell en Abdel Elabassi, heeft deze week een ontmoeting gehad met de voorzitter van De Nationale Assemblee (DNA) in Suriname, Marinus Bee.

Naast de voorzitter hebben drs. Asiskumar Gajadien, voorzitter van de vaste parlementaire commissie voor het ministerie van Financiën en Planning en Staatsuitgaven, substituut-griffie Dino Oedit, voorzitter van de Rekenkamer van Suriname, Shaan Bhoendie en secretaris Natahsa Vredenberg ook aangezeten bij het kennismakingsgesprek op de kamer van de voorzitter.

Voorzitter Bee heeft tijdens het gesprek aangegeven te geloven in sterke instituten, voor de opbouw van een land. Hij spreekt de hoop uit dat zowel de Rekenkamer van Suriname als de ARN wederzijdse voordelen zullen hebben aan de samenwerking.

“De Rekenkamer is voor ons een belangrijk instituut vooral als het gaat om onafhankelijk functioneren, ”zegt de parlementsvoorzitter.

Commissievoorzitter Gajadien hoopt dat de ARN een goed beeld heeft gehad van de instituten in Suriname. Het is inderdaad de bedoeling dat de instituten hun rol moeten vervullen in de samenleving.

De ARN heeft na de ontmoeting met voorzitter Bee een werksessie gehad met de vaste parlementaire commissie van het ministerie van Financiën en Planning, de vaste commissie Staatsuitgaven en de Rekenkamer van Suriname in de vergaderzaal van het parlement.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

ict bestuur
Suriname

Sterke basis voor verdere groei ICT-sector Suriname

energie STROOM
Suriname

Caribbean Energy Week 2026 brengt regionale en internationale energiespelers samen in Paramaribo

verwijdering illegale goudmijners proknokkers zijin
Suriname

Zwaarbewapende veiligheidsdiensten aanwezig in Zijin-gebied na verlopen ultimatum

stopbord verkeer suriname
Suriname

Politie waarschuwt: negeren van stopborden leidt tot meer aanrijdingen

maya parbhoe
Suriname

NPS’er Parbhoe uit kritiek op salaris procureur-generaal: “Het is ronduit belachelijk…”

Politie Livorno arresteerde drie verdachten voor diefstal van twee gedemonteerde bromfietsen
Suriname

Politie Livorno pakt drie verdachten op voor diefstal van twee bromfietsen

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws