• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Als de prijzen in Suriname niet omlaag gaan is het einde van regering Santokhi snel in zicht

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
1 maart 2022 21:00 - Geüpdatet op 24 september 2023 15:58
in Opinie
protesteren

INGEZONDEN- Het kan niet lang meer goed gaan met de huidige regering Santokhi – Brunswijk indien de prijzen van levensmiddelen niet snel omlaag gaan.

Ook die van nutsvoorzieningen, brandstof, busritten en diensten zullen op korte termijn fors naar beneden moeten worden bijgesteld.

Desnoods middels een subsidiemodel.

Het steeds beloven dat het beter zal gaan of vragen om meer geduld te hebben zijn acties die helemaal niet meer werken.

Er is momenteel nauwelijks of geen geloof meer in de woorden van hoge politici die steevast verbeteringen hebben beloofd maar die nooit hebben waargemaakt.

Het is een ieder die voeling heeft met het volk bekend dat er veel woede en teleurstelling heerst.

De verwachtingen waren voorafgaande aan mei 2020 hoopvol. Maar daar is er heden ten dagen geen sprake meer van.

Er werd door de huidige coalitiemensen van de daken geschreeuwd dat de wisselkoersen omlaag zouden gaan als ze de macht in het land zouden krijgen.

Maar het tegendeel gebeurde, de koersen gingen juist omhoog en daarmee ook de prijzen.

Het heeft er alles van dat de regering Santokhi nog steeds niets beseft wat een topprioriteit moet zijn.

Het volk wil meer geldbestedingsruimte!

De oppositionele partijen zullen de komende periode steeds meer mensen achter zich krijgen die bereid zullen zijn om fel te demonstreren.

Vanuit kringen binnen de NDP wordt al naar buiten gelekt dat er op het juiste moment wordt gewacht om Suriname volledig lam te leggen en zo nieuwe verkiezingen af te dwingen.

Met een groeiend aantal ontevreden mensen binnen de gemeenschap wordt die kans met de dag groter.

R. Pinas

DISCLAIMER: Publicatie van ingezonden stukken houdt niet in dat de redactie het eens is met de inhoud.

ShareTweetSend

Meer berichten

santokhi en koning
Opinie

Simons plukt de vruchten van Santokhi’s diplomatie

walapa vis
Column

Walapa blijft mysterieus: vis, slang of gewoon een sterk verhaal?

WIJDENBOSCHBRUG BOSJEBRUG e1613485016941
Opinie

Groot denken, betere wegen, sterkere economie

Koning Willem Alexander en koningin Máxima
Opinie

Nederlandse Koning wordt onterecht in excuseercampagne getrokken die in Suriname geen draagvlak heeft

man debat speech interview discussie
Column

In Suriname wordt kritiek nog te vaak gezien als persoonlijke aanval

suriname zanderij johan adolf pengel luchthaven aankomst
Opinie

Waarom mensen uit Nederland vaak worden tegengewerkt als ze in Suriname komen werken

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2025 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2025 GFC Nieuws