• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Chris Brown aangeklaagd voor US$ 20 miljoen door vrouw die beweert dat hij haar heeft gedrogeerd en verkracht

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
28 January 2022 09:14
in Entertainment
chris brown

GFC ENTERTAINMENTREDACTIE- Chris Brown wordt geconfronteerd met een rechtszaak van US$ 20 miljoen van een vrouw die beweert dat hij haar in 2020 heeft verkracht.

Uit rechtbankdocumenten verkregen door XXL Magazine blijkt dat Brown op 30 december 2020 een vrouw, die niet bij naam wordt genoemd, heeft gedrogeerd en verkracht.

De aanval zou hebben plaatsgevonden op een jacht dat geparkeerd stond op het landgoed Diddy’s Star Island in Florida.

De vrouw beweert dat Chris de telefoon greep van een vriend en haar aanspoorde om naar Diddy’s huis op Miami’s Star Island te komen, waarmee ze instemde.

Bij aankomst beweert ze dat Chris haar benaderde en haar vroeg of ze iets wilde drinken, waarna ze haar naar de keuken op het jacht gebaarde.

Uit gerechtelijke documenten blijkt dat de vrouw met Chris de keuken binnenkwam en een mixdrankje dronk dat hij haar gaf terwijl ze een gesprek voerde.

Na een tweede drankje begon de vrouw echter een plotselinge, onverklaarbare verandering in bewustzijn te voelen.

‘Ze voelde zich gedesoriënteerd, fysiek onstabiel, kreeg slaap en werd Chris naar een slaapkamer gebracht.’

Bovendien beweert de vrouw dat ze gedrogeerd was en half sliep terwijl Chris de slaapkamerdeur sloot en haar niet toestond om te vertrekken.

Uit rapporten blijkt dat de zanger haar bikinibroekje uitdeed en haar begon te kussen. Hoewel ze mompelde dat Chris moest stoppen, hield hij vol.

Na de aanval beweert de vrouw dat Chris in haar klaarkwam, opsprong en aankondigde dat hij klaar was.

De dag na het incident eiste Chris haar via sms om een morning-afterpil in te nemen. Ook al was ze radeloos, ze deed wat haar was opgedragen.

Chris werd niet formeel aangeklaagd in dit incident omdat er geen politierapport was ingediend.

Haar advocaten, Ariel Mitchell en George Vrabeck, legden uit dat hun cliënt tijdens de aanval geneeskunde studeerde en zich schaamde.

foto: ig/chrisbrownofficial

ShareTweetSend

Meer berichten

isje
Entertainment

Isje & Friends lanceert debuutsingle “Lobi Mi” en gaat op eerste internationale tour naar Suriname

chris brown fan foto
Entertainment

Chris Brown veroorzaakt ophef omdat vrouwen na fanfoto door hun vriend worden gedumpt

Nieuw Aurora Festival succesvol
Entertainment

Nieuw Aurora Festival beleeft succesvolle eerste editie aan de Boven-Surinamerivier

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2025 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2025 GFC Nieuws