• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Mannen die naar bed gaan met andermans vrouw zijn gevaarlijk bezig en lopen risico te worden neergeknald

P. Peterson door P. Peterson
27 december 2021 13:08 - Geüpdatet op 22 oktober 2022 04:36
in Lifestyle
relatie ruzie vechten agressie mishandelen slaan

GFC LIFESTYLEREDACTIE- Mannen die denken stoer te zijn omdat ze de vrouw of vriendin van een ander in bed hebben gekregen moeten enorm op hun hoede zijn. 

Het zou goed mogelijk zijn dat indien een man een vreemdgaande vrouw accommodeert, hij op zeer korte termijn oog in oog komt te staan met een pistool of eventueel een dubbelloops jachtgeweer.

Dat betoogt althans de ervaren Haagse relatiespecialist die in het uitgaanscircuit bekend staat als Casanova.

De vrouwenkenner heeft behalve een groot aantal heren, ook veel dames geadviseerd met problemen in de relationele sfeer.

Aan GFC Nieuws deelt hij mede dat zelfs de meest lieve en zachtaardige man tot barbaars geweld in staat is, en letterlijk alle stoppen door kunnen slaan indien hij erachter komt dat zijn vrouw door een andere man is genomen.

Bekijk ook:

Waarom bestaan er zo weinig recensiesystemen voor vaklieden in Suriname?

Surinamers kijken verbaasd op van het beperkte gebruik van airco’s in Nederland

Het verhaal van Ana & Ali

De populaire Amerikaanse TikToker met bijna een miljoen volgers, Ali Abulaban, verdacht zijn 28-jarige echtgenote Ana van overspel toen hij haar in 2021 bespiedde via de iPad van hun dochter.

De 29-jarige Ali hoorde naar eigen zeggen via geluidsopnames hoe zij de liefde bedreef met een andere man. Kort daarna werd Ana en haar ‘vriend’ in koelen bloede geliquideerd.

Casanova adviseert onder andere om die reden enkel om gaan met ongebonden vrouwen. “Het is niet de moeite waard. Ga voor vrijgezelle dames”, zegt hij tot slot.

Foto artikel ter illustratie

ShareTweetSendSend

Meer berichten

Aantal klachten over bouwvakkers opvallend groot. Foto: illustratief
Lifestyle

Waarom bestaan er zo weinig recensiesystemen voor vaklieden in Suriname?

Terwijl airco in Suriname en Amerika een basisbehoefte is, geldt het in Europa als een milieubelastende luxe.
Lifestyle

Surinamers kijken verbaasd op van het beperkte gebruik van airco’s in Nederland

Geïmporteerde producten uit Nederland, de Verenigde Staten en andere landen zijn in Suriname vaak veel duurder. Beeld: Supermarkt ter illustratie.
Lifestyle

Wonen in Suriname vooralsnog goedkoper dan in Nederland

Vaders worden zondag verwend
Lifestyle

Paul Somohardjo nodigt heel Suriname uit voor Vaderdagviering

Door nu te kiezen voor bouwen in de hoogte kan Paramaribo zich voorbereiden op de toekomst en tegelijkertijd inspelen op de woonwensen van een nieuwe generatie. Foto: Amsterdam
Lifestyle

Woontorens in Paramaribo als oplossing voor woningtekort

Er is weinig vertrouwen in lagere vliegtickets tussen Nederland en Suriname
Lifestyle

Discussie over dure tickets naar Paramaribo verliest aandacht, reizigers kijken verder

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws