• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

De grootmeesters verdraaien van de waarheid vind je in de politiek

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
7 oktober 2021 22:00
in Nieuws
man boos1

INGEZONDEN- Liegen doet bijna een ieder, het lijkt te horen bij het leven. Elk mens heeft zich in zijn of haar leven wel vaker schuldig gemaakt aan het verkondigen van leugens.

Diegenen die beweren dat nooit te hebben gedaan, liegen opnieuw.

Kennelijk is het onderdeel van onze natuur. Net zoals wij jaloers, boos, verdrietig of juist vrolijk kunnen worden, eerlijk, geniepig, haatdragend en gierig kunnen zijn, grijpen wij vaak ook naar het liegen om een doel te bereiken.

Gemiddeld liegt een man zo’n duizend keer per jaar. Vrouwen doen dat volgens onderzoek minder, ruim 350.

BEKIJK OOK MEER GFC NIEUWS: Vrouwenmishandelaar uit Commewijne die als een wilde leeuw tekeer gaat bezorgt vriendin liespijn en rugpijn

Maar wie is nu het meest bedreven in het produceren van leugens en het bagatelliseren van ernstige zaken?

Dat zijn zonder enige twijfels de politici.

Waar dan ook in deze wereld staan politieke mannen en vrouwen erom bekend, heel handig te zijn in het verdraaien van feiten en het maken van valse beloften om hun doelen te bewerkstelligen.

Indien er een grootschalig onderzoek zou worden gedaan binnen welke segmenten het vaakst  en meest bedreven wordt gelogen, zou de politiek er met kop en schouders bovenuit steken.

Op zoek naar gewiekste waarheidsverkrachters? Ze zijn talrijk in de politieke arena.

R. Pinas

Publicatie van ingezonden stukken houdt niet in dat de redactie het eens is met de inhoud. Wenst ook u een ingezonden stuk te publiceren? Mail dit naar [email protected]

ShareTweetSendSend

Meer berichten

avd wandelmars
Lifestyle

Ondernemer wil Avond Vierdaagse verplaatsen naar Brokopondo

geld euro
Lifestyle

Nederlandse toeriste betaalt honderden euro’s voor nepbehandeling in Suriname

tigri guyana suriname grens
Suriname

Tigri-kwestie blijft gevoelig: Suriname vraagt voortzetting technisch overleg

gascilinder gasbom
Suriname

Ogane: Geen tekort aan gas

adhin
Suriname

Adhin grote favoriet voor presidentschap na wegvallen Santokhi

bouva
Suriname

Bouva: Suriname houdt vast aan controle Corantijnrivier, dialoog met Guyana loopt door

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws