• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Surinaamse Politiebond stelt regering ultimatum, benoeming Ramlall moet worden teruggedraaid

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
21 september 2021 13:30
in Nieuws
politiebond spb

GFC NIEUWSREDACTIE- De Surinaamse Politiebond (SPB) heeft vandaag een spoed algemene ledenvergadering belegd over de benoeming van Shivanand Ramlall tot commissaris van politie.

De bond is van mening dat een ander traject, dan voorgeschreven door de wet, is bewandeld voor de benoeming.

Mielando Atompai, voorzitter van de bond, zegt dat een management-development traject doorlopen moet worden door de te benoemen persoon en de Korpschef de voordracht zou moeten doen. Er bestaat volgens hem geen ruimte voor een andere interpretatie van de wet.

Revelino Eijk, secretaris van de bond, heeft meegedeeld welke besluiten zijn genomen door de leden op de ALV. Op uiterlijk vrijdag 24 september om 10:00 uur ’s ochtends moet de benoeming van Ramlall teruggedraaid zijn.

Alle achterstallige beschikkingen en resoluties moeten in orde gemaakt worden. Eijk zegt dat leden soms jaren wachten op hun beschikking en resolutie, terwijl die van Ramlall met een zekere mate van voortvarendheid in orde is gemaakt.

Tenslotte moeten bij alle toekomstige bevorderingen, een directe overdracht plaatsvinden van de daarbij behorende resoluties.

De besluiten worden vervat in een motie, en zullen overhandigd worden aan waarnemend-president Ronnie Brunswijk.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

kassa horeca betalen winkel restaurant bediende
Lifestyle

Restaurants volgeboekt in Paramaribo ondanks economische druk

6 Pagara estafette vuurwerk bombel
Suriname

PL sluit 2025 gezamenlijk af met openbare eindejaarsbijeenkomst

[Aggregator] Downloaded image for imported item #424106
Suriname

President Simons belooft stappen richting verbetering openbaar vervoer

tiny house suriname
Lifestyle

Tiny houses kunnen toekomst van wonen in Suriname veranderen

Gevangenis cel
Suriname

Criminele bende achter meerdere gewapende overvallen uitgeschakeld

arrest gevang politie
Suriname

Media melden aanhouding piloot in 525 kilo cocaïnezaak bij Uitvlugt

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2025 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2025 GFC Nieuws