• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

China doneert US$ 46.000 voor rampenbestrijding binnenland

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
9 september 2021 14:00 - Geüpdatet op 10 september 2021 12:50
in Nieuws
brunswijk en chinese ambassadeur

GFC NIEUWSREDACTIE- Tijdens het kennismakingsbezoek van de Chinese ambassadeur Han Jing op 9 september aan vicepresident (vp) Ronnie Brunswijk heeft de Chinese diplomaat een bedrag van US$ 46.000 geschonken.

De geste is bestemd voor de bestrijding van rampen als gevolg van de recente overstromingen in het binnenland.

Met het geld zullen de benodigde zaken bij de bestrijding van de opgelopen schade in verschillende dorpen worden gekocht. Ook de infrastructuur in en naar deze gebieden toe verdient een aanpak, meldt het Directoraat Volkscommunicatie.

BEKIJK OOK MEER GFC NIEUWS: Vrouwen sturen pikante liefdesbrieven voor Chris Watts, de man die zijn hele familie afslachtte

Brunswijk toonde zich blij met de helpende hand die China biedt. Bij het onderhoud is stilgestaan bij het One China politiek beleid dat de Surinaamse regering voert en het aanhalen van de 45 jaar oude vriendschapsband tussen beide landen.

Brunswijk heeft de ambassadeur, die pas een maand is aangetreden, opgeroepen kennis te maken met en zich te verdiepen in de verschillende culturen van Suriname.

De ambassadeur heeft ook beloofd in zijn land financiers te zoeken voor projecten in het binnenland, zoals het bevorderen van gezond drinkwater voor de leefgemeenschappen, meldt het Directoraat Volkscommunicatie.

BEKIJK MEER GFC NIEUWS: KLIK HIER

Mis dit niet:

Suriname wil af van EU-luchtvaartbeperkingen met miljoeneninvestering

SRD 115 miljoen nodig voor RGD-cao, overheid heeft slechts SRD 80 miljoen beschikbaar

ShareTweetSendSend

Blijf op de hoogte

USD 25 miljoen moet Surinaamse luchtvaartautoriteit naar internationaal niveau tillen.
Suriname

Suriname wil af van EU-luchtvaartbeperkingen met miljoeneninvestering

RGD krijgt 13,5 procent loonsverhoging, maar TWK wordt doorgeschoven naar 2027.
Gezondheid

SRD 115 miljoen nodig voor RGD-cao, overheid heeft slechts SRD 80 miljoen beschikbaar

Aan de Kaplerstraat in Albina zijn tien nieuwe ondernemersunits gebouwd als onderdeel van de verfraaiing en ordening van de waterkant. Foto: CDS
Suriname

Albina pakt waterkant aan met nieuwe ondernemersunits en verplicht rode vuilniszakken

VP Rusland met Minister Monorath & vertegenwoordigers. Foto: CDS
Suriname

Suriname brengt veiligheidsdiensten bijeen tegen criminaliteit en cyberdreigingen

toyota auto stuur
Suriname

17-jarige bromfietser overleden na aanrijding bij VSH, rijbewijs automobilist ingevorderd

Bescherm het volk, niet alleen het imago van de regering.
Suriname

PALU: vissterfte Saramaccarivier geen incident, maar nationale ramp

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws