• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Regering lanceert schoolpakkettenproject in Abadoekondre

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
22 augustus 2021 00:00
in Nieuws
schooltassenproject

GFC NIEUWSREDACTIE- Het Surinaamse ministerie van Sociale Zaken en Volkshuisvesting (Sozavo) heeft zaterdag het schoolpakkettenproject officieel gelanceerd bij het Maria Internaat in Abadoekondre, Marowijne.

Dit gebeurde in aanwezigheid van onder meer vicepresident Ronnie Brunswijk, minister Uraiqit Ramsaran van Sozavo, districtscommissaris van Marowijne Zuid-West Olivia Dominie en de directeur Sociale Zaken ( SoZa) Melitia Sentelia.

Dit schoolpakkettenproject is een beleidsmaatregel uit het Sociaal Vangnet en wel de achtste dat wordt uitgevoerd.

BEKIJK OOK MEER GFC NIEUWS: Vrouw die beweert dat ze zo mooi is dat mannen moeten betalen voor haar schoonheid wordt belachelijk gemaakt

Het schoolpakkettenproject is bedoeld om de kinderen op verschillende niveau’s uit zwakke huishoudens en residentiële opvanginstellingen, de nodige ondersteuning en motivatie te geven om hun uiterste best te doen op school.

Brunswijk benadrukt dat wonen in het internaat niets vreemd voor hem is, omdat hij er ook in één heeft gewoond in zijn jonge jaren.

“Maar door hard en doorzettingsvermogen is alles mogelijk, want jullie zijn de toekomst van morgen,” gaf hij in zijn toespraak aan.

Minister Ramsaran gaf te kennen dat zijn departement belast is met het uitvoeren van de 16 maatregelen uit het Sociaal Vangnet en dat het soms lang duurt voordat de hulp aankomt bij delen van de samenleving. Hij verzekert de samenleving dat het wel goed komt.

Directeur Sentelia onderkent de situatie waarin gezinnen zich bevinden, vooral met het oog op het nieuwe schooljaar en dat het ministerie bewust is om die hulp aan te bieden. I

Ook het kindertehuis Leliëndaal in Commewijne, heeft schoolpakketten gehad van Ramsaran.

In een later stadium zullen ook andere gebieden en organisaties worden voorzien van deze schoolpakketten.

BEKIJK MEER GFC NIEUWS: KLIK HIER

ShareTweetSendSend

Meer berichten

[Aggregator] Downloaded image for imported item #436222
Suriname

President Simons benadrukt versterkte samenwerking Suriname en Nederland tijdens Koningsdagreceptie

[Aggregator] Downloaded image for imported item #436218
Suriname

Minister Tsang bezoekt Bouw, Woon & Huishoudbeurs en benadrukt belang van verantwoord bouwen

winkel supermarkt
Suriname

Strengere controle op voedselveiligheid in Tapanahony

arrest gevang politie
Suriname

Verdachte aangehouden op luchthaven voor afpersing en bedreiging eigenaar casino

sirene politie ambulance arrest aanhouding
Suriname

Man aangehouden na ernstig schietincident, slachtoffer verliest been

deelnemers agrarische beurs
Suriname

Surinaamse landbouwsector maakt zich op voor grote LVV-beurs

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws