• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Waarom vrouwen snel minder aantrekkelijk worden bij mannen als ze huilen van verdriet

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
18 July 2021 03:00 - Geüpdatet op 25 November 2021 11:10
in Lifestyle
huilen vr

GFC LIFESTYLEREDACTIE-  Dat vrouwen die huilen omdat ze verdrietig zijn een directe invloed kunnen hebben op de aantrekkingskracht die ze uitoefenen op mannen is al langer bekend binnen de wetenschap.

Maar wat is de precieze reden hiervan?

De mens reageert sterk op verschillende prikkels zoals geluiden, licht, aanrakingen, de wind, reuk, smaak, beelden, maar ook nog via vaak niet zichtbare of voelbare moleculen die het lichaam vrijgeeft.

Deze hebben zonder dat men dat door heeft een sterke invloed op jezelf en anderen in je omgeving.

“Zo geeft een mens via de adem, tranen en het zweet feromonen af die ook van invloed zijn op verschillende fysieke lichaamsprocessen, onder meer de hormonale huishouding evenals emoties van anderen”.

BEKIJK OOK MEER GFC NIEUWS: Geslachtsdeel man permanent misvormd na 2 weken aan hangslot

“Dat is het geval bij zowel mannen en vrouwen”.

“Vrouwen zijn zelf in staat om met hun tranen van verdriet te zorgen voor een reductie van het testosteronniveau van mannen, zegt de befaamde Amerikaanse professor Andrew Huberman van Stanford Universiteit op zijn kanaal.

Nature publiceerde  ruim tien jaar geleden ook al een onderzoek over de invloed van deze ‘verdrietige tranen’.

In het onderzoek keken vrouwen alleen naar trieste films en vingen ze hun eigen tranen op met een flesje dat ze onder hun oog hielden. Later snoven 24 mannen potten met ofwel de tranen van de vrouwen of een (placebo) zoutoplossing die over de wangen van de vrouwen was gedruppeld.

Mannen die tranen snuiven, beoordeelden foto’s van vrouwengezichten als minder seksueel aantrekkelijk dan mannen die een zoutoplossing snoven, maar hun gevoelens van empathie waren onveranderd, meldde nature.

BEKIJK MEER GFC GEZONDHEIDSNIEUWS: KLIK HIER

 

ShareTweetSend

Meer berichten

klm boeing schiphol vliegtuig
Lifestyle

Twee luxe reizen binnen Europa voor dezelfde prijs als een ticket naar Suriname

Ei eieren
Gezondheid

Consumenten in Paramaribo vragen toezicht op verkoop van eieren die sneller bederven

Ziek kindje
Gezondheid

Studie wijst uit dat oma’s adviezen bij ziekte meestal verkeerd en soms gevaarlijk zijn

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2025 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2025 GFC Nieuws