• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Somohardjo werkt hard voor financieel zwakkeren: weer volkswinkel geopend

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
26 juni 2021 13:13
in Nieuws
IMG 20210626 WA0002

GFC NIEUWSREDACTIE- De leider van de Pertjajah Luhur(PL) Salam Paul Somohardjo werkt hard voor  Surinamers in ons land die het in financieel opzicht moeilijk hebben.

Vandaag, zaterdag, werd er in Nickerie een PL- ABOP volkswinkel geopend waar klanten tegen veel goedkopere prijzen verschillende producten kunnen aanschaffen.

Recentelijk werden er ook volkswinkels van deze twee coalitiepartijen opengesteld in andere districten

BEKIJK OOK MEER GFC NIEUWS: Impotente mannen met een te klein geslachtsdeel vinden hulp uit de natuur

De partijleider van de sociale partij die zich inzet voor het verbeteren van de leefomstandigheden van alle Surinamers, vertelt aan GFC Nieuws dat het de intentie is om nog dit jaar het aantal volkswinkels sterk te verruimen.

Meerdere klanten laten weten heel  erg blij te zijn met de komst van de winkels omdat de prijzen lager liggen in vergelijking met elders.

“Ik vind dit een heel goed initiatief. Ik kan nu meer geld overhouden voor de opvoeding van mijn kinderen, want ik geef hier in de volkswinkel minder uit aan mijn boodschappen”, zegt een moeder.

BEKIJK MEER GFC NIEUWS: KLIK HIER

ShareTweetSendSend

Meer berichten

strraat auto bewolking bos
Suriname

Heiige zondag verwacht door Saharastof boven Suriname

vabi sluis
Suriname

World Bank-project versterkt waterhuishouding Saramaccadoorsteek

aangehouden gevangenis handboeien arrestatie politie vrouw
Suriname

Vrouw aangehouden voor brandstichting, vernieling en bedreiging in Paranam

rgd christofer en dc vijent
Suriname

RGD-directeur bespreekt uitdagingen eerstelijnszorg in Albina

miguella huur
Suriname

Suriname zet vervolgstappen richting structurele aanpak grondenrechten Inheemse en Tribale Volken

Dengue wagen rijdt door Blauwgrond bij start van luchtbespuitingen tegen Chikungunya in Suriname.
Suriname

“Regering moet onmiddellijk stoppen met het vergiftigen van Suriname”

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws