• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Regering verscherpt controles op importeurs

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
22 maart 2021 06:44
in Nieuws
calculator

GFC NIEUWSREDACTIE- De controle op levensmiddelenimporteurs wordt verscherpt, zegt minister Saskia Walden van Economische Zaken.

Het ministerie heeft meerdere malen klachten ontvangen vanuit de samenleving over importeurs die zich schuldig maken aan prijsopdrijving, maar ook winkeliers hebben aan de bel getrokken.

De hoge prijzen in de winkels zijn deels een gevolg van deze prijsopdrijvingen. Volgens Walden kan deze situatie niet door de beugel.

Verder legt de minister uit dat zij tijdens haar bezoek in het binnenland diverse misstanden heeft geconstateerd. Een daarvan betreft de buitensporig hoge bedragen die neergeteld moeten worden voor levensmiddelen.

Zij geeft aan dat de controles in het binnenland moeilijker zullen verlopen, omdat de verkopers aanlopen tegen meerdere uitdagingen.

Vrijdag heeft het ministerie de “Coza Webapp 3.0” gelanceerd. Met deze app kan de prijscontrole effectiever en efficiënter plaatsvinden. Ook kunnen consumenten en ondernemers hiermee digitaal hun klacht indienen.

BEKIJK OOK: Open brief aan Sociale Zaken, Arbeid, Economische Zaken en Landbouw

Mis dit niet:

Bouva wil internationale handel in 2027 meer aandacht geven

Wijziging Wetboek van Strafvordering voorziet in observatie, infiltratie en heimelijk digitaal onderzoek

ShareTweetSendSend

Blijf op de hoogte

SGCC brengt knelpunten van ondernemers onder aandacht van minister Bouva.
Suriname

Bouva wil internationale handel in 2027 meer aandacht geven

Suriname wil wettelijke mogelijkheden voor digitale opsporing uitbreiden.
Suriname

Wijziging Wetboek van Strafvordering voorziet in observatie, infiltratie en heimelijk digitaal onderzoek

President Jennifer Simons sprak tijdens de herdenking van 175 jaar Coronie over nieuwe kansen voor jongeren en de verdere economische ontwikkeling van het district. Foto: CDS
Suriname

President Simons wil jongeren in Coronie houden met banen en beroepsopleidingen

Voorwaarts veroverde de President’s Cup 2026 door SV Broki met 1-0 te verslaan en ontving een cheque van 15.000 Amerikaanse dollar. Foto: CDS
Sport

Voorwaarts wint President’s Cup en ontvangt 15.000 Amerikaanse dollar

euro geld valuta
Lifestyle

Alimentatie innen na vertrek naar Suriname kan een langdurige zaak worden

Verdachte zou geld voor autoaankoop hebben gebruikt om eigen schulden te betalen.
Suriname

Man aangehouden voor oplichting en verduistering van geld ex-vriendin

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws