• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Verhoging tarieven energie en water zal regering Santokhi geen goed doen

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
17 maart 2021 09:00 - Geüpdatet op 2 juni 2022 10:04
in Nieuws
donkere wolken

INGEZONDEN– Het verhogen van de energie – en watertarieven zal mogelijk het einde betekenen voor de huidige regering Santokhi.

Momenteel leeft reeds 60% van de samenleving onder de armoedegrens. Dagelijks komen er nog meer mensen bij die het financieel niet meer redden.

De bedrijven die door faillissement zo nodig de deuren moeten sluiten en hun personeel zonder enige voorziening op straat zetten, nemen in aantal toe.

Door de tarieven voor energie en water verder te verhogen, zullen ook alle prijzen in andere sectoren omhoog gaan; een zware spin-off-effect dat de regering liever niet wenst.

De consument zal niet enkel met een verhoging van de energie en watertarieven geconfronteerd worden, maar ook met een verdere verarming die in de verre toekomst niet te overzien zal zijn.

De regering zal hierdoor de samenleving niet uit haar benarde positie bevrijden, maar ze juist van de wal in de sloot helpen.

Een verdere verhoging op de energie – en watertarieven zal de onrust binnen de samenleving verder aanwakkeren en resulteren in massale protestacties en burgerlijke ongehoorzaamheid.

De regering is gewaarschuwd!

Orlando Sallons

Publicatie van ingezonden stukken houdt niet in dat de redactie het eens is met de inhoud. Wenst ook u een ingezonden stuk te publiceren? Mail dit naar [email protected]

BEKIJK OOK: Economisch zal het nog slecht gaan met Suriname

ShareTweetSendSend

Meer berichten

Santokhi overleden
Gezondheid

Stress en teleurstelling speelden grote rol bij overlijden Santokhi, zegt waarnemer

koe rund vee
Suriname

Vee op dijk vormt risico voor veiligheid en waterkering

spf
Suriname

Agnes Moensi draagt voorzitterschap SGPP over aan Gerard den Dekker

[Aggregator] Downloaded image for imported item #435618
Suriname

Jonge vrouw overlijdt na drinken ‘smoothie van banaan en melk’

[Aggregator] Downloaded image for imported item #435620
Suriname

Opruimwerkzaamheden bij Ston Oso in volle gang

green gold cycle
Suriname

Landbouwers Wanica Centrum versterken kennis met training gewasbescherming

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws