• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Minister Nurmohamed brengt werkbezoek aan Brokopondo

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
21 januari 2021 08:03
in Nieuws
cropped 323118373 1305743506669405 2261399756849001843 n

GFC NIEUWSREDACTIE- Minister Riad Nurmohamed van het Ministerie van Openbare Werken (OW) gaat door met het afleggen van oriëntatiebezoeken aan districten.

De districten die nog niet zijn aangedaan komen alsnog aan de beurt. Op dinsdag 19 januari 2021 werd Brokopondo aangedaan.
Deze bezoeken hebben als doel na te gaan welke faciliteiten OW heeft in de districten en de personeelsleden persoonlijk te spreken. In samenwerking met de districtscommissaris (dc), Ludwig Mendelzoon, van Brokopondo wordt er nagegaan hoe de werkzaamheden in dit district aangepakt kunnen worden.
Hetgeen de minister heeft aangetroffen in Brokopondo is triest.
“We hebben alleen maar vervallen/verwaarloosde gebouwen van Openbare Werken in Brokopondo,” geeft de bewindsman aan. Er zal volgens de minister gewerkt worden naar het opzetten van een hoofdkantoor. De overige panden zullen worden opgeruimd.
Er zijn afspraken gemaakt om in elk district een kantoor van OW op te zetten. In sommige districten is deze faciliteit er al.
Volgens de bewindsman togen in het verleden afdelingshoofden elke dag naar een district voor de controle van de werkzaamheden. Er zal nu zoveel als mogelijk gewerkt worden met kader van het district zelf.
Er zullen nieuwe afspraken worden gemaakt met de kleine groep arbeiders van OW die in het district werken. Deze medewerkers waren aanwezig bij het bezoek van de bewindsman en hebben gebruik gemaakt van de gelegenheid hun dagelijkse werk omstandigheden voor te leggen aan de minister en delegatie.
Districtscommissaris Mendelzoon geeft aan tevreden te zijn met de oplossingsmodellen die zijn voorgesteld en hoopt heel gauw te werken aan de veranderingen.

Mis dit niet:

Koeler weer in december kan gunstig uitpakken voor Surinaamse stroomrekening

KIVC wil dat Suriname roken in de omgeving van kinderen strafbaar maakt

ShareTweetSendSend

Blijf op de hoogte

Minder hitte kan elektriciteitsverbruik in Suriname terugdringen.
Suriname

Koeler weer in december kan gunstig uitpakken voor Surinaamse stroomrekening

Roken sigaret kind
Lifestyle

KIVC wil dat Suriname roken in de omgeving van kinderen strafbaar maakt

Julio Irokromo presenteert nieuwe collectie in Nicaragua
Suriname

Surinaamse modeontwerper en zanger trekken aandacht tijdens internationaal evenement in Nicaragua

Johan Adolf Pengel Luchthaven
Suriname

Paspoortcontrole op luchthaven Zanderij niet door alle reizigers als onvriendelijk ervaren

Dc Ramautar spreekt ondernemer aan over vertragingen bij vuilophaaldienst in Saramacca.
Suriname

Vuilophaaldienst Saramacca onder druk, dc eist duidelijkheid over vertragingen

Dritabiki wijst cyanidewinning af na incident in Godo Olo
Suriname

Overheid bespreekt cyanide-incident met gemeenschap Dritabiki: bewoners willen geen cyanidewinning meer

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws