• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

59-jarige Surinaamse vrouw blijkt niet zwanger te zijn van regeringstopper

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
27 februari 2024 22:00
in Suriname
verbaasd schrik geschrokken bang angst schock 1

Een 59-jarige vrouw uit de Surinaamse hoofdstad Paramaribo is slachtoffer van een lastercampagne, gestart door een voormalige vriendin met wie ze momenteel in onmin leeft.

Via sociale media verspreidde deze voormalige vriendin een bericht waarin ze beweerde dat de bijna zestiger in blijde verwachting zou zijn van een prominente politicus die deel uitmaakt van de regering Santokhi- Brunswijk.

Het bericht veroorzaakte een golf van verwarring en opwinding binnen de sociale kringen van de vrouw.

Afgelopen weekend werd ze geconfronteerd met deze onware informatie door verschillende personen, terwijl anderen haar zelfs via berichten op haar mobiele telefoon feliciteerden met het nieuws.

Wat de situatie nog schrijnender maakt, is het feit dat de vrouw al op een leeftijd is waarop de kans zeer klein is dat ze zwanger kan raken.

Bovendien heeft ze naar verluidt slechts een paar keer persoonlijk met de politicus gesproken en beweert ze dat er nooit enige fysieke interactie tussen hen heeft plaatsgevonden, waardoor het onmogelijk is dat ze in verwachting zou zijn van zijn kind.

Familieleden van de vrouw hebben aan GFC Nieuws Lifestyle verteld dat ze diep geschokt en ontdaan is door de lasterlijke beschuldigingen van haar voormalige vriendin, die haar reputatie ernstig hebben beschadigd.

Mis dit niet:

Wij die moeten rondkomen met ons uitdagend AOV-tje

Barbados kijkt naar Suriname voor silica-zand en steenslag

ShareTweetSendSend

Blijf op de hoogte

Onze ouderen bouwden Suriname op, maar wie bouwt aan hun zekerheid?
Suriname

Wij die moeten rondkomen met ons uitdagend AOV-tje

Grassalco krijgt mogelijk nieuwe exportmarkt in Barbados.
Suriname

Barbados kijkt naar Suriname voor silica-zand en steenslag

Mungra: illegale bunkering bedreigt staatskas én milieu.
Suriname

Mungra pleit voor strengere aanpak illegale bunkering in aanloop naar offshore-olieproductie

Vrachtwagen glijdt na afremmen op weghelft tegenligger.
Suriname

Bestuurder gewond na aanrijding tussen twee vrachtwagens op Commissaris Weythingweg

Voertuig in beslag genomen.
Suriname

Politie verbaliseert 43 bestuurders tijdens verkeerscontrole Magenta Kanaalweg

31 professionals verdiepen kennis over kinderrechten tijdens training
Suriname

OM, UNICEF en UK versterken kennis over toegang tot recht voor kinderen

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws